Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Asyagidaki topicle ilgili...(unoffical things)

Dreamfury

Öne çıkan mesajlar

paticigin offical takildigini bilmiyodum herneyse ilgilenen bana pm atabilir,editlencegini dusunerek yedeklemistim,baska bir forum uzerinden veririm.
bu arada paticik forumlari lineage2 bolumu unoffical hicbi seye izin vermiyosa bende daha olmak uzere bu kadar adam para account satiyo bunlar tamamen unoffical seyler neyse...[signature][hline]5* Dark Avenger At Kain
Sosyal ağlarda paylaş

Dreamfury ne WoW ne Ragnarok nede burası bu 3 oyununda mevcut emulatoru oldugu halde freeserverlarla alakalı konu acılması o bolumlerde hos karşılanmıyor ayrıca verdigin linkide silmek durumundayım sey gibi oluyor warezde yasak bu forumda directlink vermiyorum ama isterseniz ozelden ulasın veya su su adrese gidin yanlıs seyler neyse cok tartısılır bu yine editliyorum msglarını uzgunum.[signature][hline]

[Bu mesaj -Ari- tarafından 20 Ekim 2004 21:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca acc satısınada firmaların karsı olmasının anasebebi bu işin ticarete dokulmesi eger bu bölümde bu işi ticarete doken birinede rastlarsam onun konusuda editler ve kitlerim genelde acclarını satan kişiler bu oyunu bırakan kişiler.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...