Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gsl 2012 Mart Ayı Grupları

Oymanq

Öne çıkan mesajlar

Grup A
DongRaeGu (Z)
TheStC (T)
TaeJa (T)
Jjakji (T)

Grup B
Genius (P)
BBoongBBoong (Z)
Seed (P)
SuperNoVa (T)

Grup C
aLive (T)
July (Z)
Zenio (Z)
MarineKing (T)

Grup D
GuMiho (T)
Maru (T)
HerO (P)
Curios (Z)

Grup E
MC (P)
Virus (T)
Inca (P)
Nestea (Z)

Grup F
MMA (T)
Squirtle (P)
Leenock (Z)
NaDa (T)

Grup G
Puzzle (P)
NaNiWa (P)
Ryung (T)
MvP (T)

Grup E
PartinG (P)
Polt (T)
Fin (T)
Oz (P)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Kimse Genius dememiş şaşırdım :D favorim genius çok eğlenceli oynadı geçen sezon.. finalde bile seyirciyi eglendirmeye yönelikti maçları carrierlar, cheeseler fln..
Gumiho şampiyon olsun çok isterim aslında "noob" havası var ama muhteşem insanları yendi DRGyi de yeniodu az kalsın. Oyun stili de çok zevkli her tarafa droplar fln.
Zaten MMA grubuna "kolay lokma" diye Gumiho'yu seçti başta, ama gumiho eledi MMAyi 2 seride birden yenerek :D çok takdir ettim.
Sosyal ağlarda paylaş

Konuyla fazla alakası yok ama chromeda GSL yayınını açmayı ilk denediğimde "chrome şu eklentiyi çalıştıracak bla bla izin veriyor musunuz?" uyarısı çıktığında yanlışlıkla hayıra bastım ve bir daha o uyarı gelmiyor, kısacası açılmıyor yayın. Nasıl düzeltebilirim?
Sosyal ağlarda paylaş

Micton said:

Konuyla fazla alakası yok ama chromeda GSL yayınını açmayı ilk denediğimde "chrome şu eklentiyi çalıştıracak bla bla izin veriyor musunuz?" uyarısı çıktığında yanlışlıkla hayıra bastım ve bir daha o uyarı gelmiyor, kısacası açılmıyor yayın. Nasıl düzeltebilirim?

Google Chrome'dan o yanlışı düzeltmen için seçenekler - gelişmiş seçenekler - gizlilik - içerik ayarları - eklentiler - istisnaları yönet orada gomtv gibi bişeyler olmalı sil bitti
Sosyal ağlarda paylaş

baybety said:

Micton said:

Google Chrome'dan o yanlışı düzeltmen için seçenekler - gelişmiş seçenekler - gizlilik - içerik ayarları - eklentiler - istisnaları yönet orada gomtv gibi bişeyler olmalı sil bitti

Teşekkür ettim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Bu zergler gerçekten güçsüz arkadaş.. Ortalama zerglerin terran kadar şansı yok ztn turnuvalarda. Code A den kopup gelen yüzlerce terran protoss var dünyanın en iyi zerglerini yenip tur atlıyorlar. En iyi zerglerde arada güme gidebiliyor..

ilk 16da 2 tane vardı ztn.. aynı gruba düşmelerine ragmen ikisi de elendi.
ilk 8 de zerg yok ya! 4 protoss 4 terran. İzlemek için bilet aldm pişman oldm. PvT TvT nereye kadar..
geçen senelerde de bi ara protoss güçsüzdü, ilk8de 1 protoss vardı bi sezon, hemen buff geldi güçlendirdiler ama zerg yalan.
Sosyal ağlarda paylaş

DRG yu en son dinlediğimde gomtvde artosis ve yanında wolf vardı. şu an bi dengesizlikten bahsetmedi (ghost nerfinden bile önce). bir tek heart of the swarm da shredderın inanılmaz imba olduğundan bahsetti. hatta şunu dedi eğer oyun böyle çıkarsa ben terrana geçerim dedi. zaten shredder kaldırıldı hehe. yani eğer bence bi iddaa ortaya atılcaksa enine boyuna düşünülmeli evet gslde zerg kalmadı ama NA ve EU da stephano ortalığı silip süpürüyo. NoSkillTosslar hala noskill ve turnuva filan kazanıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Seaa said:

DRG yu en son dinlediğimde gomtvde artosis ve yanında wolf vardı. şu an bi dengesizlikten bahsetmedi (ghost nerfinden bile önce). bir tek heart of the swarm da shredderın inanılmaz imba olduğundan bahsetti. hatta şunu dedi eğer oyun böyle çıkarsa ben terrana geçerim dedi. zaten shredder kaldırıldı hehe. yani eğer bence bi iddaa ortaya atılcaksa enine boyuna düşünülmeli evet gslde zerg kalmadı ama NA ve EU da stephano ortalığı silip süpürüyo. NoSkillTosslar hala noskill ve turnuva filan kazanıyorlar.

Geçen nestea ile DRG twitterda yazıştılar.. DRG bu nası adaletsizlik tarzı bişeler yazdı, nestea da "hocam zerg olmanın bi parçasıda, zorluklarına katlanmak. bence de imbalans var ama yapçak bişe yok" modunda bişe yazmıştı. teamliquidde ingilizceye çevrilmiş halini gördüm tabi twitter korece :P

_Spartacus_ said:

Zergler, "Zerg güçsüz" mü diyor? Amanın çok şaşırtıcı bir gelişme!

Ne bilim özellikle pro terranların öle bişe konuştugunu duymuyoruz ezip geçiolar ses çıkarmıolar.. protosslar da öle
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

zergler ağlak, ağlak olmıyan zergler ağlamıyo.

bak stephanoya bak marrowa

yani şimdi DRG Nestea daha ii sanki ama :P neyse

Stephano GSLe katılcakmış galiba katılırsa naniwa fln dinlemem stephanoyu tutarım :P koreli olmıyan kazansın şu turnuvayı çok mutlu olcam :D
Stephano'yu da severim zaten idolüm :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...