Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kurtlar Vadisinin Insanlar'a Verdigi Pskoloji !

Arcadium

Öne çıkan mesajlar

Evet Kurtlar Vadisini İzleyenler Bilir Devamlı Kavga , Çatışma , Agrasif Konuşmalar , Mafya Tarzı Takılmalar ve bunlar gibi bir çok davranış.Bu tür davranışları izleyerek insanlar özenebiliyor ve insan pskolojisine yerleşiyor bilinç altı olarak oradaki insanların karakterlerini kendiniz canlandırmaya başlayabilirsiniz

Bir Arkadaşım (isim vermiyorum) Bu çakır mıydı neydi sümsük adam onun gibi yürüyor saçları dökük zati :) kollar 2 metre açık birde polat tarzı tip vardı tanıdıgım arkadaşlarımın içerisinde aynı kılık kıyafet sakal tipi ne bilim saç tibi falan bakıyorum baya insan Kurtish Vadisi'ne takılmış gidiyor bu yüzden dolayı showtv 'e ceza olarak belgesel yayını koydular :p bu söylediklerim sizlere boş gelebilir fakat inanki gerçek bir acı... Kurtish vadisi yerine güzel bir dizi veya film koysalar izlemeyiz türk milleti olarak en acı gerçeğimiz nerde vurdu kırdı dizi veya film var onu izleriz belgesel veya herhangi bir film izlemeyi bırakırız.

NOT : Okudukdan sonra düşünceleriniz değişicektir[signature][hline][b]Herzaman Sizlerle Daha İleriye Arcadium U.O
Msn:[email protected][b]
Sosyal ağlarda paylaş

şiddet içeriyo, ama sorun bu değil, onlarca film, dizi de şiddet içeriyor, ama çoğunlukla bu şiddet rahatsız etme amacı taşıyor, kurtlar vadisindeki gibi şiddeti dibine kadar öven bişi yok.

hayır madem şiddet övülüyor ne bok yemeye kurduk ki biz bu medeniyeti?? ta en baştan alsaydık silahları, patlatsaydık birbirimizin beynini toptan bitseydi herşey. ne kasıyoz ki?[signature][hline]h u m a n i t y - i s - t h e - o n l y - s u p e r p o w e r !
Sosyal ağlarda paylaş

Ewt abi güsel bi dizi bende izliyorum fakat insanlar iyice havalara girdi geçen sene bizimo kulda cuma günü millet havalarda geziodu haftasonu atllatıolardı allahtan.ayrıca benim club lara takılan bi arkadaşım düşük kot giyerken adam artık kot üstüne ömlek giyiyo sakal bırakıo.[signature][hline]Pek Ruleyim
Pek Rulesin
Pek Rule (bu benim)
Pek Ruleyiz
Pek Rulesiniz
Pek Ruleler
Heacetteppe üniversitesi fizig mühendisitligi
Sosyal ağlarda paylaş

aga böle bu kurtlar vadisi ya aynı deişiklikler benim arkadaşlardada oldu.mesela cs server ına giriyosun polat alemdar çakır gibi isimler fazlalıkta ayrıca bizim lise3 te okul müdüründe üstünde çakır yazan anahtarlık vardı.[signature][hline]:malbebe bana deil adama kal vas atcan salaqpij öldük işte senle action a giden ztn.

salaqpij(malbebe):abi ya nexttarget kullanıom walla sorry ya

:olum adama flam attın kendine atacan die sen nasılbi insansın ya bırak oyunu

salaqpij(malbebe):abi ben gidiyom işte yap adma gibi actionını allahım ya.abi benim hesap ne kadar oldu?
Sosyal ağlarda paylaş

evet kurtlar vadisi mesaj almak isteyenler için ideal bir dizi ama sırf vurdulu kırdılı diye izleyip onları taklit etmeye çalışanları da yadırgamayalım ülkemizde durum bu bazı kişiler bilgilenirken bazıları böle şeyler yapar ülkemizde geçerli olan şey bu[signature][hline]Uzaklardan bir yerlerden bir çığlık duyarsanız bilin ki o çığlık ümidini yitirmiş birinin çığlığıdır o yüzden siz siz olun ümidinizi kaybetmeyin
Sosyal ağlarda paylaş

Prawler az ve öz dogru bır yazı gercekten +1[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

kurtlar vadisini vurdusu kırdısı için seyreden var mı yahu? çok dandik çatışma sahneleri tek mermiyle hem sagdaki hem soldaki figüran ölüyor yere düşerken adam gülüyor.[signature][hline] Ever felt away with me
Just once that all I need
Entwined in finding you one day
Sosyal ağlarda paylaş

izleyeni de diziyi de sevmiyorum.. tiksiniyorum.. Ne mutlu ki diziyi beğenmeyen insanlar da var..
Ne oldu o travesti gibi sesi olan adama hala ses dublörü kullanıyor.. Hani kullanmıyacaktı o delikanlı?
Ayrıca arkadaşın dediği doğru bir mafya özentisidir aldı başını gidiyor.. Bu gırtlak kesme sahnesi de inanın bana bir iki kişinin hayatına mal oldu.. Bizim insanımız şiddeti, verdiği mesajı kaldıracak bilinçte değil.. O barlarda kesilen gırtlak olayları hep böyle tv delikanlıları yüzünden oldu.. Benim çevremde de var. Kardeşşş. Selamun aleyküm. gibi konuşan sünepeler..[signature][hline]Allah kahr bela..
''büyük dağları ben yarattım.''

[Bu mesaj Kalhiae tarafından 13 Ekim 2004 14:41 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Kalhiae tarafından 13 Ekim 2004 14:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiye gibi cehalet seviyesi cok yusek bi memlekette cok sakıncali bence.Sonra sokaklarda goruyoruz millet abuk subuk yurumeye baslayip sacma sapan seyler yapiyor. Gittikce amerika'ya benzemeye basladik zaten.Reklamlarda apartmandan dusen adami kurtarcagina arabasini cekenlerden tut baska bi suru sacma abuk subuk sey.Haliyle insanlar kitap okuyacagina tv izledigi icin beyinlerine anlayamadiklari ve "yanlis" yorumladiklari bi suru sey doluyor. Tv toplumu olundugundan beri insanoglunun evrimi baska bir tarafa dogru yonelmeye baslamistir.Bir dusunsenize,en cok yanilmaya musait duyu organimizla herseyi anlamaya ve yorumlamaya calisiyoruz.Bu durumda neler olabilicegini dusunmek istemiyorum. Hani cocuklara cok sakincali ama belki de yetiskinlere bu gibi diziler daha da sakincali..Bu benim fikrimdir lutfen polemik ve garip yorumlar yapmayiniz.Tartismaya deil fikrimi solemek icin yazdim.
Sosyal ağlarda paylaş

Gördüğüm şeyler var çevremde bu dizi ile ilgili. Diziyi çok seven ve mudavimi olan devamlı izleyen insanlar taniyorum. Kurtlar Vadi'sini izlemeye basladiktan sonra nasil degistiklerini hareketlerinin daha bi ilginc(bana resmen ilginc geliyor) daha bi garip oldugunu gördüm. Davranışlar tavirlar hep delikanli ayaklarina döndü.
Boyle insanlarin etkilendigini kimse inkar edemez. Evet Kurtlar Vadisi Ergen kesime etki ediyor, degistiriyior. Herkesde olmasa bile Gördüklerim bana yetiyor...[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlaCk_DmC, 13 Ekim 2004 15:06 tarihinde demiş ki:
Gördüğüm şeyler var çevremde bu dizi ile ilgili. Diziyi çok seven ve mudavimi olan devamlı izleyen insanlar taniyorum. Kurtlar Vadi'sini izlemeye basladiktan sonra nasil degistiklerini hareketlerinin daha bi ilginc(bana resmen ilginc geliyor) daha bi garip oldugunu gördüm. Davranışlar tavirlar hep delikanli ayaklarina döndü.
Boyle insanlarin etkilendigini kimse inkar edemez. Evet Kurtlar Vadisi Ergen kesime etki ediyor, degistiriyior. Herkesde olmasa bile Gördüklerim bana yetiyor...

+1
herkes yiğit kesilmeye başladı. Ayrıca çokta sapkın iletiler verildiğine şahit oldum geçen sene izlerken bıraktım izlemeyi. İğrenmeye başladım diziden de diyebilirim kısaca.

Malesef durum şu an öyle bir aşamaya geldi ki insanlar dizide ne anlatılırsa doğru zannediyor, gereksiz tatmin mastürbasyonları yapılıyor. (K. Irak meselesinde olduğu gibi)

Kıytırık bir diziye mi kaldı bu toplumun vicdanını rahatlatmak?
Ayrıca bu salak dizi yüzünden melodi reklamları işgal etti tvleri.[signature][hline]sonunda yeniledim.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben izliyorum bütün arkadaşlarım izliyor.
Ama hiçbirinde bir değişiklik olmadı.
düşük bel giyen hala düşük bel giyiyor hayatımızı etkileyen tek yanı perşembe akşamları ya beraber ya evde bu diziyi izliyoruz aksatmadan.
yani dışarı cıkıcaksak cıkmıyoruz maç yapcaksak yapmıyoruz.

BEnce biraz kendi cevrenize bakın benim çevremde bitane değisen adam olmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

Homoid dogru soylemiş insan ne ise o dur mantalitesi bazılarında yok diye diziye suc bulmak ancak bilincsiz bir soz dalasının anlamlı ve guc ego tatmını sunulan bır hedıye oldugunu dusunenlere goredır kanaatimce...

Saygılarımla Soul..[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

ya kendini mafya zanneden de zaten oyle bi egilim vardır. ben de izliyorum ve gayet guzel. e mafya ve devletin oldugu her dizide de bir parça kan olacak. ama su son bolumlerde cok azaldı şiddet sahnesi.[signature][hline]eger tek bir dilek dileme hakkım olsaydı, bu hakkımı kullanmamayı dilerdim...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...