Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aras kargo soru

Laorx

Öne çıkan mesajlar

• 1 yıl sonra ...
Nasıl mal bi kargo şirketi ya. Bugün aradım dedim ki gelecek misiniz ona göre bekleyeceğim evde. Evet gelicez dedi. Bekledim ne geldi ne etti.

14.11.2013 00:00:00 TESLİMATA GİDİLDİ, MÜŞTERİ TALEBİ İLE ŞUBEDEN ALINACAK

Bunu yazmışlar kargo takibinde ne salak bi firmasın sen. Yarın sabah uyandığım gibi arayıp ağızlarına sıçayım da 1 saate getirsinler.

Bi de yavaşlar. 12'sinde kargoya verilen ürün hala geçmedi elime. Sabah varmıştı burdaki şubeye halbuki.
Sosyal ağlarda paylaş

biz 2 senedir arasla çalışıyoruz abi yok rezalet ötesi. ulan göndereceğimiz kargo 2 adım ötedeki şubemizde kayboluyor çıldırtıyorlar beni. zaten teslimat görevlilerini söylemeye bile gerek yok 30 tane kargo çıkıyorsak 15 tanesinde problem oluyor bütün gün evde oturduk gelmediler diyen mi dersin evi şubeden 2 sokak ötede olan müşteriye 4 gün şubede bekletilen kargo mu dersin binlerce şikayet alıyoruz da işte alternatif bulamıyoruz şerefsizlere.
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

mng arastan daha dandik, onun dışında güzel sıralama

sürat fena değil gibi en azından suadiyedeki şube temiz çalışıyor gözüküyor. ayrıca evet mng rezaletin de dibi, adamlarla imzaladığımız tahsilatlı gönderi sözleşmesini 1 ay aktif edemediler muhtemelen kaybettiler utandılar söylemeye. merkezlerini arayıp şikayet ettim günde 350-400 kargo çıkıyoruz şubenizi arayıp tebrik edin bizi kaybettikleri için diye. salladım tabiki yok öyle bi rakam shuesahu
Sosyal ağlarda paylaş

aynı dertten biz de muzdaribiz. bazı günler ofiste arkadaşlar mesai bitiminde 2 saat sonrasına kadar bekliyorlar araç da olmuyor götürüp kargoları bırakacak. en son şube müdürünü bizim patrona çok fena azarlattırdım ki severim müdürü de, saat 5i 5 dakika geçsin hemen arayıp bilgi veriyor 5-10 dk gecikicem çok sıkıştım idare eder misiniz diye sfsds. anormal bişi yoksa saat 5te kapıdalar artık ama
Sosyal ağlarda paylaş

Dartanian said:

14.11.2013 00:00:00 TESLİMATA GİDİLDİ, MÜŞTERİ TALEBİ İLE ŞUBEDEN ALINACAK

Bu ibareyi bazen zaman dağıtıma yetmediyse de giriyorlar, yani dağıtıma çıkan araç o günkü gönderileri dağıtmayı bitiremezse, şubeye dönüp ertesi sabahı bekliyor ve bazen Zaman Yetmedi bazen de Müşteri Bulunamadı vs yazıyorlar siteye, hemen aazlarına sıçma diye uyarayım dedim sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...