Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe - O.Lyon

SilverSurfer

Öne çıkan mesajlar

hiç bi futbolcuya kızmayın.daum'a ve onu orda oturtan başkanınıza kızın.komik komik oynatıyo.değişik değişik diziyo takımı.o kadro çok işler yapabilirdi.en azından bundan daha iyisini yapabilirdi.sonuçta fenerin kadrosu şu anda türkiyenin en iyi kadrosu.ama yalan oldu.bu kadroyu başka herhangi bi teknik direktörün eline verin, hatta biz burda birleşip oylama yaparak bi takım kuralım,hatta ve hatta şenol güneşe verin daha güzel oynatır takımı.[signature][hline]I don't think people meant to be by themselves.
That's why actually you find someone you care about, hold them tight.
Because nothing sucks more than feeling all alone,no matter how many people are around. Scrubs
Sosyal ağlarda paylaş

aa bi dakka bunu görmemişim.Eternal ayrıca köylü kelimesini nasıl bi hakaret olarak kullanabiliyosun?[signature][hline]I don't think people meant to be by themselves.
That's why actually you find someone you care about, hold them tight.
Because nothing sucks more than feeling all alone,no matter how many people are around. Scrubs
Sosyal ağlarda paylaş

paramizla rezil oluyoruz ya yuh bea
ayagina s..tigimin alexi
bi kere bire kosmadi ya bu kadarmi cekingen oynar bi adam[signature][hline]"I will flay the skin from your flesh and the flesh from your bones and scrape your bones dry.
And still you will not have suffered enough."

[Bu mesaj Xechelon tarafından 20 Ekim 2004 00:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Köylü yü hakaret olarak kullanmıyorumki ne alaka adam köylü bir kesmin insanı hakaret içerikli bir durum degil bu
Adam avrupa futbolundan anlamıyan anadoluda köyde yetişmiş bir adam kromu evet kro beyinsel gücü yok tekniksel güçte yok
bana böle işini yapıyo acıklama yapıyo demeyin
işin yapan o 60 bin tane insan
ekmeklerinden kesip 30 milyona 40 milyona karaborsayla 300 milyona bilet alan taraftar işini yapan adam
eger ben burda sinirimden aglıyosam umit ozat denilen adam işini yapmıyodur ben yapıyorumdur bana name yapma yani burda işini yapıyo diye[signature][hline]Corbeau powers our uo

[Bu mesaj Eternal tarafından 20 Ekim 2004 00:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bu nasıl mesaj ya. Kendini ifade etme güçlüğümü çekiyosun mave. Tartışacaksan adam gibi tartış, dalga geçeceksende insan gibi geç. Tabi ki GS veya BJK'liler skorla dalga geçebilir sonuçta ben de aynı şey rakibimin başına gelse onu kızdırırım ama tekrar ediyorum iq seviyesini lütfen belli bir mertebenin üstünde tutalım tutamıyorsak da mümkünse susalım.[signature][hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

mümkün oLduğu kadar az keLime ve boL kahkaha efekti kuLLanıyorum
burada seni rahatsız eden nedir ? ne dokundu bu kadar ?
yani 6 tane yiyiosunuz koymuyorda ben 60 tane haha yazınca mı bozuLuyorsunuz.[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

Genel bi yorum yapcak olursam zaten dün girmedim patiye...

[li]Bu defansla nereye kadar[/li]

[li]90 dk hooijdonkla nereye kadar..[/li]

[li]tamam Tuncay çok extra kaliteli bi topçu fakat adam yanlız[/li]

[li]Savunma yetersiz...[/li]

Sakın kimse Daum'u suçlamasın adam diyorki ''otorite arkadaşlarımla konustum dediler ki Fb o grupta 3.olursa performans olarak üst seviyede olursunuz'' ve de ekliyo diyoki ben bunu Türkiye'de söylemeye Çekindim...

Çünkü bunu söylediği dakika ilk sırada medya olmak üzere Fb yöneticileri adamı tepelicekler way efendim milyon dolarlık kadro...Salla gitsin oturmadımı OTURMAZ....

Günümüz Fb Henüz avrupada oynucak kadar tebrübeli diil...Rüştü'de biraz hata sezdim...Savunmayı yok görünce kendini 12. adam zannetti ve çıkmalara başladı..Tamamen yanlış..

Ve de efendim kaldı 3 Maç...Var Fener'in 3 puanı ve fener o gruptan Ç I K A M A Z [signature][hline]Bu imza 0.0031 saniyede yaratıldı
Sosyal ağlarda paylaş

fenerden nefret ederim ama fransızlardan 10 kat daha fazla nefret ederim o yüzden de dunku maçı fenerin kaybetmesi beni çok mutlu etmedi ama üzdü de diyemem... yani iki taraf için de ne üzüldüm ne sevindim diyelim ama fenerin defansa biraz şekil koyması gerek sene başında da yollıycaktınız daumu hata ettiniz hata...[signature][hline]Can't touch this...

[Bu mesaj Spiegel tarafından 20 Ekim 2004 16:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...