Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mesailer değişiyorr

Katibim

Öne çıkan mesajlar

Katibim said:

Bak şimdi bizim UYAP diye bir sistemimiz var...

Sen mesainin geriye alınmasının UYAP'ta yaratacağı problemleri düşünebiliyormusun ? Duruşma günleri değişecek takvimler değişecek tutuklama sorgulama değişecek kısaca bir çok şey değişecek ve zaten yavaş çalışan sistem iyice kitlenecek....

Onu geçtim peki ya otobüslerin metrobüslerin sefer adaptasyonları ?

Herkesin vücudunun bir biyolojik saati var buna ne diyorsun

Gerizekalıya anlatır gibi anlat demişsin ben öyle yapmıyorum gayet mantıklı anlatıyorum.. Böyle bir şeyin uygulanma sürecinde ciddi sıkıntılar yaşayacaksın...
Yani olaya sadece her güzel şeye 2 saat erken başliyacaz mantığıyla başlama , o zaman senin mantığınla gidersek kötü şeyleride 2 saat erkenden başliyacaz yaşamaya ??
Saygılar

herhalde bir sabah kalkınca olacak iş değil bu kademeli olarak adli tatile denk getirilir, pilot bölge denemesi yapılır ondan sonra ama süreç düzgün şekilde sonlandırıldığı taktirde kazançlı bir durum olur
Sosyal ağlarda paylaş

OFF, saçmalık ki ne saçmalık. millet insanını ve onların ruh sağlığını koruyup İNSANCA yaşamalarını sağlamak için pazar günleri alışveriş merkezlerini bile kapattırır, bizde BİRAZ DAHA MI MESAYİ YAPSAG ZENGİN OLMAMIZ LAZIM QANQA.

kaçın gidin buralardan eyki. valla gidicem lan, bu ne olm? nefret ediyorum ya.

düt: istediğim zaman girip çıkabileceğim bi iş bulmam lazım. üstün alman disiplini bile 'sen geç gelince daha verimli çalışıyorsun, 8 yerine 10.30'da gel, 16 yerine 18.30'da çık' diyebiliyorken memuğr bey bu çumartesi sisi göremedih diyen badem bıyıklıların arasına düşmek korkunç.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...