Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sarhoş Adamı Yürüt!!! =)

OwnerRavenLoft

Öne çıkan mesajlar

Ya çat diye gidince kendimi sandalyeden düşmüş gibi hissediyom oynamıyom be.[signature][hline]Korax, 27 Ağustos 2004 15:58 tarihinde Brook'a demiş ki:
Dünya ahiret bacım olsun..
Ayda görürsem affetmem.

[spo1=Paticik Halay ekibi]
_o_ _o_ _o_ _o_
..|.....|.....|.....|
./ ./ .../ .../
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora ve Llama,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları..
Powered bY Korax & Pascal.
Pati halay ekibi kurucuları ve başları..
[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

Muhauah :)[signature][hline]Korax, 27 Ağustos 2004 15:58 tarihinde Brook'a demiş ki:
Dünya ahiret bacım olsun..
Ayda görürsem affetmem.

[spo1=Paticik Halay ekibi]
_o_ _o_ _o_ _o_
..|.....|.....|.....|
./ ./ .../ .../
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora ve Llama,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları..
Powered bY Korax & Pascal.
Pati halay ekibi kurucuları ve başları..
[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

68'i geçemedim monitör ve klavye elimden zor kurtuldu çıldırmak üzereyim. :)[signature][hline]Ölüm nerden ve nasıl gelirse gelsin,savaş sloganlarımız kulaktan kulağa yayılacaksa, silahlarımız elden ele geçecekse ve başkaları mitralyöz sesleriyle,savaş ve zafer naralarıyla cenazelerimize ağıt yakacaklarsa
Ölüm Hoş geldi,Safa geldi !
CHE
Xear developer Brook[/i]
Sosyal ağlarda paylaş

beyler oyun başladıktan sonra sağ tıklar sonra tekrar oyuna sol tıklarsanız mause gözükmeye devam ediyor ehhehehe

"chemical the grandmaster bug founder"[signature][hline]kişisel silahlanmaya EVET, toplumsal silahlanmaya HAYIR... sadece ben silahlanacam

[Bu mesaj Chemical tarafından 17 Ekim 2004 20:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

abi işimiz gücümüz var hasta etmeyin adamı yaa .. hastayım zaten ... takıyonuz beni böyle oyunlara sonra arıyolar Tim iş nooldu diye .. başlıoz kemm kümm ıııı tüp bitti ..
adamda yemio haliyle s*çıp sıvıyo :D[signature][hline]ICQ#85889898
If you need a host, contact me.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chemical, 17 Ekim 2004 20:14 tarihinde demiş ki:
beyler oyun başladıktan sonra sağ tıklar sonra tekrar oyuna sol tıklarsanız mause gözükmeye devam ediyor ehhehehe

"chemical the grandmaster bug founder"

O bugı choktan bulmuştum amaaa öle yapsanız bile yürütmek mannak zor. Bu arada biri rekorun resmini silmiş tekrar veriyorum :D

[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar Ramazan ayında sarhoş bir insana yol göstermek onu yolda tutmak ayıptır GÜNAHTIR!O adamın yürüdüğü yol , yol deil.Bırakın düşsün ,düşsünde farketsinki yanlış yolda yürüdüğünü.Onun bu aylarda içmesi GÜNAHTIr ve sizde onu ayakta tutarak onunla birlik oluyorsunuz.Sizde tanımadığınız bir adam yüzünden GÜNAHA giriyorsunuz.

:) Hehehe...Şaka bi yana oyun fena sayılmaz...[signature][hline]..::Paticik Formula-1 Driver ::..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nostabinda, 18 Ekim 2004 01:24 tarihinde demiş ki:
Arkadaşlar Ramazan ayında sarhoş bir insana yol göstermek onu yolda tutmak ayıptır GÜNAHTIR!O adamın yürüdüğü yol , yol deil.Bırakın düşsün ,düşsünde farketsinki yanlış yolda yürüdüğünü.Onun bu aylarda içmesi GÜNAHTIr ve sizde onu ayakta tutarak onunla birlik oluyorsunuz.Sizde tanımadığınız bir adam yüzünden GÜNAHA giriyorsunuz.

:P çok gomik[signature][hline]Sen ne için hazırsan oda senin için hazırdır....
Me
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...