Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kopegim sara nobeti gecirdi

Raistin

Öne çıkan mesajlar

kopegim anakradan canakkaleye 1 hafta once geldi yaklasık 5 ay ocne sara nobeti gecirdi bense bunub ugun hatta yaklasık 25 dakika once sara nobeti gecirdiginde ogrendim sidmi hepiniz bilgilisiniz ve ne olur bu kopekle buyudum ve olabildigince gec olmesini istiyor ver size yalvarıorum kopeklerde sara hastalıgının sonucları nelerdir ilacları avrmıdır ne olur ne biliosanız yardım edin yalvarıorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
:(
ilk olarak geçmiş olsun. kesinlikle gidip veterinere danışıp, onun dediklerini yapmalısın. sara sanırım geçmiyor, iyileştirilmiyor. hastalığın olmaması için veterinerin dediklerini yapmalısın.[signature][hline]===> orc_lord <===
orc_lord in melancholy (day 16)
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
Pati Pet
PLAYINGARENA
*Kuşu öldüğü için üzgündür*

Sosyal ağlarda paylaş

oylede artık biliorum heside simdi artik tek bir sorum kaldi bu gercek epilepsimiydi yoksa ikincil epilepsi denilen dıs etkenlere baglı epilepsimi? ki buradada onu tetkik edemiorlar o yuzden istanbul anakra veya izmir tanıdıgınız kaliteli ii bir veteriner varsa ne olur soyleyin
Sosyal ağlarda paylaş

başın sağolsun :([signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''

[Bu mesaj Ardeth tarafından 10 Ekim 2004 21:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi gözlerim doldu desem kimse inanmaz ama bende vaktinde 2 köpeğim belediye tarafından zehirlendiği, 2 köpeğim çalındığı 2 köpeğimi vermek zorunda kaldığım ve bir tane köpeğimizi de kanserden kaybettiğimiz için senin adına çok üzüldüm dostum
:( :( :(
ya! uff... :([signature][hline]| Mail | Lominadze | ME |
| News | Sheref | Msn |
| GB Moderator | Xear |
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...