Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SATILIK ACC IN BARTZ

Solymr

Öne çıkan mesajlar

yok sorundan diil artik okul baslio oynayamiorum olmuo okulla birlikte yurumuo....Zati yeni karakterde kasamiom bana gore diil yeni char kasmak.. Ole iste bi de ayni mekanlari gormekten biktim[signature][hline]Elastor 40+ Prophet
Solymr 20+ Darkelf Assasian(Ailenizin pk si solymr herzaman hizmetinizde :))
Siyah 20+ Scavenger
BARTZ
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar karakterlerin tam lvl leri
51+prophet (%70)
28+human knight
27+scavenger
21+DE asssasian
14 Elf Mystic
14 Human Fighter
karakterler bunlar... HEpsi bartz serverinda bulunmaktadir... Çıplak yada yaninda 3m +doom fragmentler filan var onlarida verebilirim... Kafamda dusundugum fiyat 350$ civarindadir.... Herkese ii oyunlar
Sosyal ağlarda paylaş

sende bırakırsan bana kim yardım edecek oyunda , her sorduğum soruya kim sıkılmadan cevap vercek :(
neyse şaka bir yana okul daha önemli salla oyunu ...
ama yinede şunu söylemek istiyorum; para senin için çok fazla önemli ve gerekli diilse acc ni satma bence nede olsa o kadar emeğin var ...
Sosyal ağlarda paylaş

O konuda haklisin ben sadece yazdim ille satacam die bi sart yok zaten su an hala oynuorum... Satılırsa satılır satılmazsa kalan sahalar bizimdir :))[signature][hline]Elastor 40+ Prophet
Siyah 20+ Scavenger
BARTZ
Sosyal ağlarda paylaş

valla seninle ayni seyleri hissediyodum,ayni mekanlar,ayni moblar,ayni sey(git tankla git tankla,aggolayan salaklari kurtar)dedim boyle olmiycak actim bi human mage,4 gunde level 30 oldu.yakinda 40 olcak vericem karmian +5 demon staff i krali gelsin sonra ;D leveling icin Karamurat32 e tesekkurler cok yardimci oldu kendisi...[signature][hline]5* Dark Avenger At Kain
Sosyal ağlarda paylaş

yaa ben bişiye çok merak ediyom bu silah fiyatlatı bu kadar uçukken ( yane 11m ve 15m gibi fiyatlar konuşulurken ) ben nasıl olurda güvenip böle bi silah alabilirim, yane öldüğüm zmn düşmeme garantisi varmı ki itemin ...
böle bir risk varken nasıl olurda insan bir tek iteme o parayı ödeyebilir...( ben 100k yı bir arada görünce wow diom ama , umarım ilerde değişir)
bide bu oyunda en hızlı ve en ii para kasma yöntemi nedir , bizimle paylaşırsanız sevinicem,
şimdiden teşekkürler ....
Sosyal ağlarda paylaş

En hızlı para kasma yöntemi ebayden satın almaktır :P Para kasanlar genellikle ticaretten çok kar ediyorlar. 100k ya alıp 150kya satıyorlar örneğin. Bunun için durmadan çarşı pazar dolaşman ve fiyatları bilmen lazım :) Droplar sayesinde güzel para toplarsın. Yüksek lvl mob kestikçe daha değerli itemlar düşecektir. Bu senin şansına bağlı tabi. Bazı questleri yaparak hem lvl kasar hemde para kazanabilirsin.

Ayrıca silahını düşürme olasılığın çok küçük. Kolay kolay düşürmezsin yani merak etme. Birde yanlış bilmiyorsam son yediğin damage çok fazlaysa o zaman random bir item düşüyor diye biliyorum ama yanlışta biliyor olabilirim tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Cnm arkadasim bu serverda item dusmeme kesinligi die bi sey yok tabiki... para kasma olayini diosan benim sana en cok tavsiyem herzaman soledigim gibi scavenger ac ben lvl 27 yaptim bi tane 2,5m para yapti halbuki 2,5m cokda fazla bi para diil.. 36 dan sora scavengerla gunde 600 700k para kaldirirsin[signature][hline]Elastor 40+ Prophet
Siyah 20+ Scavenger
BARTZ
Sosyal ağlarda paylaş

hehe yok ya nie kiziyim ogrenmek guzel seydir.. scavenger: hani etrafta gormussundur bi cucce gelio moba bi sey atio bole kafasinda patlio mobun isikli isikli ona spoil denio.. spoil attiktan sora mob olunce mavi mavi yanarsa sweeper die bi olay var onla cekiosun spoili o sekilde para kasiosun... metariall toplayip satabiliosun filan... mesela ben 1 lvl de iki tane d grade pantolon cekmistim (26) onlar benim baya bi ihtiyacimi karsiladi ole dusun spoilden cok sey cekebiliosun....[signature][hline]Elastor 40+ Prophet
Siyah 20+ Scavenger
BARTZ
Sosyal ağlarda paylaş

en cok para en erken charcoal da gelio bildigim kadariyla o da direwolf dan dusuo... lvl 28 mob... sen lvl 30 filan olunca surekli direwolf kesiceksin ii exp gelmicek ama ii para yaparsin.... zati bi sure burda takildiktan sora 32 gibi forgotten temple a sentinel kesmeye filan gideceksin ordanda sop dusuo tanesini min 9k ya okutursun...sora 36 da cruma gelsin animal bonelar zati ondan sora da olay bitio[signature][hline]Elastor 40+ Prophet
Siyah 20+ Scavenger
BARTZ
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben para kasmak için scaw açmıştım o gün bu gün onla oynuyorum öyle deli aksiyon yapmıyo ama para olayında çok iyi eğer 30 lu lvl lerde scaw da iyi bi silah ve armor olursa doğru crumanın dışında Toad Lord kesmeye gidicen spoile Enc. Armor D grade veriyoki tanesi 40k ya satarsın ben günde 10 tane topladığımı bilirim hem xp yaparsın hemde para drop uda fena diil boot ve gloves i çok sık düşürüyo o da kullandığın ss'i karşılarsa Toad lar sana kısa sürede para kazandırır.Diğer yöntemse bi tane artisan yapıp onu lvl 20 ye getirmek sonrada ss yapıp satmak.Bunların dışında da şans için dua etmek yöntemi var :) bi mob kesip milyoner de olabilirsin düşer bi silah al sana milyonlar :)[signature][hline]alieren lvl 40 BH
enyalios lvl 30 DE wizard
burakbey lvl 23 knight
Sosyal ağlarda paylaş

bi de lvl 20 yi geçince scaw la alieren e pm at benim bi knight var lvl 24 ob de onla birlikte party yaparız direwolf tu hobgoblin di keseriz sende spoil yaparsın para kasarsın armorunu silahını alacak para toplarsın bide rogue var lvl 17 gibi bi şey 3 lü party de baya iş çıkarırız[signature][hline]alieren lvl 40+ BH
enyalios lvl 30 DE wizard
burakbey lvl 24 knight
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...