Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Zoom 505II gitar pedalı(yardım)

Grom

Öne çıkan mesajlar

oha abi rp 200 ü tr de 200 doların altına bulamazsın.[signature][hline]administrator error

-oo saçını mı kestirdin çok yakışmış.
-salak salak konuşma ikimizde iğrenç göründüğümü biliyoruz...

son projem:yemek yerken ağzından ses çıkaranları öldürme derneği

progresifim progresifsin progresif

:rock::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

Ikiside yetersiz aletler, Zoom 505 II var elimde, kısa bir süre sonra tatmin etmeyebiliyor, aynı şey rp200 içinde geçerli ama effectleri zoom dan daha kaliteli. Zoom un da aksine clean tone ve effectler yerde sürünür. Amfi similatorü, compressor ü falan var ama yetersiz. Yeni başlıyorum ilk elime alıcağım pedal bu olucak diyorsan bence uygun aletler ikiside neyin ne olduğunu öğrenirsin enazından.

Eklemeyi unutmuşum, 505 II nin ikinci eli 90 dolara falan gidiyor.
[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]

[Bu mesaj Dariel tarafından 17 Ekim 2004 19:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bende behringer x v-amp var ve memnunum. zoom 505II'den 10 dolar daha pahalı normalde. ben 70 euro'ya almıştım ama türkiye'de durum nasıl bilmiyorum.

ayrıca zoom 505II kalitesi ve civarlarındaki aletler çok yetersiz oluyor genelde. eğer bulabilirsen dediğim behringer'i dene derim. entegre pedalı olması çok iyi bir özellik. digitech'ten ise kaç derim.[signature][hline]"Ben bir şeyi iki kere demeeeeem, iki kere demeeeeem." Sezai Gündoğdu
Sosyal ağlarda paylaş

Yani chorus neye benziyor flenger la arasındaki fark neymiş, reverb neymiş gibi. Hem EQ yada alışmış oluyorsun.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

505 başlangıç için fena değil bence alabilirsin. çok iyi bi alet değilde çok öenmli olmaz senin için şu an[signature][hline]Demon_of_Hell, 26 Eylül 2004 23:25 tarihinde demiş ki:
fantezilerimden biride taş gibi bir ayşe teyzenin gelip üstümdeki elbiseleri caaarrrtt diye yırtmasıdır...
Mirage Icq'da demiş ki:
Predator (10:17 PM) :
terminale gittim çok iyi bir film ya
Mirage (10:17 PM) :
terminalör?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...