Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

scrapper slotlama :) keyzarın dikkatine :)

heyd

Öne çıkan mesajlar

herkese selam. en sonun dabende aranıza katıldım :)

girdiğim ilk gün olması dolayısıyla şu anda deneme aşamasındayım.ilk gün itibariye scrapper bi karakterin bana daha yakın olduğuna karar verdim. tanker da düşünüyordum ama pek sevmedim açıkçası. belki oyunu biraz daha kavradıktan sonra tekrar deneyebilirim. neyse konuya gelirsek...

keyzarın daha önce postladığı rehpere bakarak en iyi dediği dark melee/regen kombinasyonu ve claws/regen kombinasyonunu gözüme kestirdim. keyzar spines için güzel slotlama önerileri postlamış.

peki ya claws ve dark melee için neler yapmalı? hangi saldırı etkili hangisi gereksiz? yardım lütfen :)
Sosyal ağlarda paylaş

evt bende dark melee den pek haz almadım ve ilk göz ağrım olan claws a geri. döndüm.

claws/regen ve claws/invul arasında kaldım şimdilik.

ikisinide ilerletip bi yere kadar kararımı vericem.

ama hala claws ile alakalı nasıl bi slotlama yapmalıyım bilmiyorum. warcry a baktım cloaws ile alakalı herhangi bi rehper gibin bişey yok. başka hangi sitelere bakmam gerekir?

birde invul kullanan arkadaşlardan kısa bir açıklama istiyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

Regeneration hakkında yeteri kadar bilgi vermiştim zaten daha önce.

İnvulnerability'e gelince hiç bir şekilde regeneration'ın yerini tutamaz bunu bil. Tanker'lere yakın bir savunman olur ama unutma scrapper için önemli olan her zaman atakdır savunmadan önce.

Claws içinde şu linke bir bak

http://boards.cityofheroes.com/showflat.php?Cat=&Number=1568175&page=0&view=collapsed&sb=5&o=&fpart=1#1568175
[signature][hline]Keyzar: Spine,Regeneration-Scrapper/ Kagari: Energy,Device-Blaster/ Toxygen: Dark Miasma,Radiation Blast-Defender

[Bu mesaj DA2019 tarafından 18 Ekim 2004 17:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...