Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dil Öğrenmek için

Soimyr

Öne çıkan mesajlar

Eskiden vaktim çokken ayvaşça japonca öğrenmek icin için: çok güzel smart.fm vardı free idi, simdi http://iknow.jp/home olmuşlar paralılar, o arz kalitede yeni bir site arıyorum.

Hani şöyle kaliteli step by step baska site varsa açıkçası artık tekrar çok boş vaktim var öğrenmeye tekrar başlayayım diyorum.

Onun dışında italyancada aklımda olan diller arasında, hani italyanca icinde hoş bir site yollarsanız ek bonus olur.
Sosyal ağlarda paylaş

bbc inin sitesine bak ben ordan ispanyolca çalışyıorum, dediğin gibi step by step gidiyor,haftalık progress gösterip göstermeme tablosu var mailine geliyor,böyle alıştırmalar,sesli örnekler falan var.Fransızca var başka ama italyanca var mı bilmyrm.BBc learnng language yaz google'a çıkar hemen sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:

okulda 3 cinli kiz var hani cok bisi ögrenmeme gerek yok. iste bide cinli olsun dedim bilmiyorum sen ne diyorsun

hataya bak, o zaman "ya bana çince öğretsene" diye yanaş çince öğrenip de yanaşma hem çince öğreneceğim diye daha fazla zaman geçirirsin arada elenktringlenme olur

-???
-profit
Sosyal ağlarda paylaş

zeper said:

bbc inin sitesine bak ben ordan ispanyolca çalışyıorum, dediğin gibi step by step gidiyor,haftalık progress gösterip göstermeme tablosu var mailine geliyor,böyle alıştırmalar,sesli örnekler falan var.Fransızca var başka ama italyanca var mı bilmyrm.BBc learnng language yaz google'a çıkar hemen sanırım.

AA ne iyimiş ya, tesekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...