Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GIGABYTE GGcUp OscaR No21

Bursat

Öne çıkan mesajlar

GGcUp severlere müjde!. Sabırsızlıkla beklenen o an geldi. StarcraftTurkiye.com organizasyonuyla Şubat ayı turnuvamızın kayıtları başlamıştır. GIGABYTE, Tt eSPORTS ve Aral sponsorluğunda, yine bol ödüllü turnuva ile karşınızdayız.

Tüm oyuncularımıza başarılar dileriz.

http://www.youtube.com/watch?v=vOmGcCoFJdE#ws

ÖDÜLLER:
1.lik - Tt eSPORTS Mouse Black Element

2.lik - Tt eSPORTS Headset Shock

3.lük - Tt eSPORTS Isurus

4.lük - Football Manager 2012 (PC)

5.lik - Football Manager 2012 (PC)

6.lık - Football Manager 2012 (PC)

GIGABYTE GGcUp OscaR | No21
Bu turnuvamızda Bronze, Silver, Gold ve Platinum seviyesindeki arkadaşlarımız oynayacaktır. Bu tarihe kadar üst lige çıkan oyuncular kayıtlarını iptal edip SenioR ayağına katılabilirler.

TURNUVA TARİHİ
18 Şubat 2012 Cumartesi günü, saat: 20:00'da yapılacaktır.
Son kayıt saati 19:30'dur.
Checkin işlemi 18:30 ve 19:30 arası yapılacaktır.
19:30'da tüm kayıtlar VE checkinler durdurulacaktır.

GGcUp TURNUVA HABER GRUBU
http://www.z33k.com/groups/ggcup

GGcUp OscaR KURALLARI VE BAŞVURULARI
http://www.ggcupturkiye.com

CANLI YAYIN KANALI
Canlı yayın Gambit ve Theodoric'in sunumuyla
StarcraftTurkiye.com/tv adresinde olacak
Sosyal ağlarda paylaş

Yok yaa zaten benim bu turnuvaya katılmam çok mümkün değil iş dolayısı ile. Ayrıca bir şampiyonluğum var zaten, gençlere yol açmak lazım :)

AMMAAAA

Huun'un restini görüyorum ve ALL IN diyorum...
İstediğin yer ve zamanda BO5 uyarsa

¯_( ツ )_/¯

Takdir izleyicilerin
:)

Sosyal ağlarda paylaş

Oscar = altlig/az oyun atmış ise Korhal Compound yanlış seçim resetten sonra 3 günleri olacak bu mapi öğrenmek için ki 90% ı öğrenemicek ve hep veto yicek map 99% bu mapte oscarda maç atılmıcak :P maçlara map çeşitliliği katmak için en azından stream/turnuva izleyip alt liglerden olanlara öncelikli terminus sonra daybreak/crossfire biraz daha tanıdık gelirdi :P
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni haritayı eklememizin sebebi iyi olması yani iyiki blizzard map havuzuna koyuyor :) Bir yandan da şu var bu haritayı şuan create costum game'den kurup oynayabiliyorsun. Bu zaman zarfı içinde oyuncular test edebilir veya hoşuna gider bu benim haritam diyebilir. O yüzden yeni gelecek olan haritalardan birini OscaR'a atadık. Eleme sistemi olduğu için bu turnuvada ne kadar ilgi görecek ona bakacağız. (Sonraki turnuvalar için)
Sosyal ağlarda paylaş

GGcUp OscaR ro16 karşılaşmalarına kadar olan oyunlar bitti. Katılan takip eden tüm arkadaşlara teşekkür ederiz. Özellikle z33k sitesnin sıkıntısından dolayı yaşanan sorunu dert etmeyen ve olumlu olarak çözüm arayan, yapılan eşleşme tablosunun değişikliğini sorun etmeyen oyuncu arkadaşlara canı gönülden teşekkür ederim. Yanımızda olmanız ve bizi desteklediğinizi görmek inanılmaz bir duygu. Tekrardan teşekkür ederim.

Yayına yarın devam edeceğiz.

Yaşanan güzel bir olayda Starcraft 2 ömründeki kırılan Battle.net kanalının rekoru oldu :)

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...