Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Örümcek beslemek

Deli333

Öne çıkan mesajlar

http://www.hepsievcil.com/SizinEvcilShowDetay.asp?RefNo=188
Evlerde beslenebileceğini duymuştum. Hatta Ankarada bir yerde gördüm. 90 dolar. Cam kafesin içinde yaşıyorlar sanırım. Kafesin içinde kumlar filan vardı.Sadece cam kafesin içinde yaşıyor diye biliyorum.Fakat adamlar bunu eline alıp geziyorlarmış. Birde sanırım bu hayvanlar ciddi ciddi fare yiyebiliyormuş. Doğrumu? Sizinde bildiğiniz böyle örümcekler varsa lütfen resim koyarmısınız.[signature][hline]$aban matrix Revolutions
Deli333
Sosyal ağlarda paylaş

Yemini veren kişiye zaman içinde alıştığı söylenen tarantulalar, kendinden küçük canlılarla besleniyor. Tarantula meraklılarının da sıkı bir böcek avcısı olması gerekiyor. Bir yaşına gelen tarantulanın, bir serçeyi yiyebildiğini gözönünde tutarsanız, avcılık konusunu fazla hafife almamanız gerektiği anlayacaksınız.[signature][hline]$aban matrix Revolutions
Deli333
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Draven, 22 Temmuz 2004 06:16 tarihinde demiş ki:
sbora o ne ya super birsey. cinsi falan varmi, baska fotorlari varmi, cok hosuma gitti.

taratulalar guzel ancak arkadasiminki dedigine gore derisinimi ne degistiriyormus kendi kendine, o sirada bi kemigi kirilmis, o yuzdne olmus. nekadar dogru bilmiyorum, boyle birsey mumkunmu

valla başka fotosu yok bizim çiftlikte bulmuştum sonra eve getirdim takılıyodu falan ondan sonra kedinin gazabına uğradı.(yendi :D)[signature][hline]Snowboy
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_Dalamar_, 22 Temmuz 2004 17:28 tarihinde demiş ki:
Onun yerine beta balığı besleyin bence. Hem ayna tutunca deli kızıyor kendisini düşman beta balığı sanıyor. Çok eğlenceli ya ;)
sahimi bak bunu bilmiyıodum
*sinsice gülümser*[signature][hline]Halfmumi,08 Haziran 2004 04:13 tarihinde demiş ki
açıkcası evlenince karım olursa o yöntemi uygulayacam
A.K.A Xanros
Sosyal ağlarda paylaş

gerçekmi bu sizce.Bence gerçekte olabilir plastik oyuncak türü birşeyde olabilir. [signature][hline]$aban matrix Revolutions
Deli333

[Bu mesaj Deli333 tarafından 23 Temmuz 2004 09:51 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Deli333 tarafından 23 Temmuz 2004 09:51 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Deli333 tarafından 23 Temmuz 2004 09:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Şöyle diyeyim.
Tarantula kıllı olduğu içim sevmem pek.
Bir tarantula insan'ı da rahatlıkla öldürebilir.
Yer mi orasını bilemem ama bir tarantula'nın piton'u rahatlıkla yediğini biliyorum.

Tarantula'nın sahip olduğu zehir sinir sistemini etkisiz hale getirip bütün dokularını parçalıyor.
Yani için çorba gibi oluyor, tarantula'da eme eme bitiriyor onu.

Evde Tarantula beslenmez.
Ama benim bildiğim bir bitki vardı, ben mini minicikken bizim evde varmış.
Bu bitkilerin yeni açacak çiçeklerinin içine tarantulalar yumurta bırakıyormuş.Çiçek açınca içinden tarantula çıkıyor yani heh.
O yüzden atmışlardı bitkiyi evden hehe.

Yine bir bitki vardı her bahar başında 1 damla zehir veren, o başka konu hehe.[signature][hline]Mortalite, volens et potens.
Sosyal ağlarda paylaş

Tarantulalar uysal hayvanlar ya, öyle kafasını falan ezmedikçe kolya kolay bir şey yapmazlar insanlara ama böcekler için aynı şeyi söyleyemem :).[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)
-Est Sularus oth Mithas-
Sosyal ağlarda paylaş

bi tarantulanın insana zararı maksimum böcek sokması olur kanımca yani kızarıklık, kaşıntı, sokulan bölgenin dokununca acıması... köpekbalığı gibi bize yanlış tanıtılmış bi hayvan.[signature][hline]su geçer iz bırakır; turist geçer döviz bırakır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Draven, 22 Temmuz 2004 06:16 tarihinde demiş ki:
taratulalar guzel ancak arkadasiminki dedigine gore derisinimi ne degistiriyormus kendi kendine, o sirada bi kemigi kirilmis, o yuzdne olmus. nekadar dogru bilmiyorum, boyle birsey mumkunmu

boceklerin iskeletleri disarda oldugundan buyudukce eski derisini atmasi gerekiyo boyle bi olay var ama o sirada kemigi nasil kirilir bilmiyorum.

ayrica tarantula insan olduremez sadece isirinca baya rahatsiz edermis can yanmasi tahris falan gibi sanirim[signature][hline] o_0
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben böyle bişey almayı düşünüyorum.ama bunlari yavruykenmi alacaz yaw.ben böyle bir hayvan istiyorum.tarantula kıllı olanlarini pek sevmiyorum fare falan veriorlar bazen.ben alacam böyle kuş gibi konuşturacam falan .şaka tabi.ama üstekini mutlaka almayı düşünüyorum ayrıntılı bilgi ?

bakarmısın ya renkleri süper ötesi.gerçek değilmi bu.
ya bide bunun adı ne
[Bu mesaj Schifo tarafından 26 Temmuz 2004 18:01 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Schifo tarafından 26 Temmuz 2004 18:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...