Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warlock yardım...

Mertk

Öne çıkan mesajlar

1,5 sene önce bıraktığım wow a yaklaşık 1 aydan az bir süre önce geri döndüm. Talentlerde vs bu sure zarfında baya bir değişiklik olmuş fakat hepsini tam kavrayabildiğimi sanmıyorum; eğer warlock oynayan varsa her türlü öneri çok hoş olur, yapmam gereken enchantlar veya macrolar falan her türlü...

Gözüme çarpan en önemli şey warlock sayısındaki düşüş oldu. Tamam eskiden de çok deildik ama şuan bg lerde hiç görmüyorum nerdeyse. Bana mı öyle geliyo nedir bunun sebebi?

Ya bi de ben dk gördümmü klavyeyi bırakıyorum artık, hani rogue geliyo gene kestiğim oluyo ama dk... Napmak lazım? Hani ölüp karşımdakini %5 canla ve full dotlarla bıraktığım oldu, adamın canı eksilmedi, health regen gibi canı aynı kadldı... Arkadaşın dediğine göre warlock lar yanında peeler olmadan artık cok zor teketekte adam kesiyormuş bilemedim doru mu değil mi...

Son olarak hazır konu açmışken sorayım, insanlar genelde affli oyna diyor ama ben destro iken daha rahat adam kesiyorum gibime geliyo, destro mu gidiyim yoksa alışınca affli ciddi daha mı etkili pvp de?

Bu da armoru linkim, hani gerekir gerekmez neme lazım: http://eu.battle.net/wow/en/character/stormscale/Keykavi/simple
Sosyal ağlarda paylaş

valla cok iyi bir sekilde sindirirsen destro'da basarili olamazsin diye bir sey yok fakat destro'nun bozuk olmasinin sebebi burst spec olmasina ragmen nerf ustune nerf yiyerek burs yapamaz hale gelmesi. chaos bolt incinerate'den az dmg yapiyor.

yine de shadowfury, shadowburn, nether protection, backlash, conflag ve coflag ile 100% daze guzel seyler hep. fakat cok iyi kullanman lazim basarili olmak icin. sanki klavyeden tuslara basiyor gibi degil de aklina geleni kullaniyor olman lazim gercekten oradaymis gibi.

affliction'da insanlar isi bitirsin diye milletin canini indirirsin fakat biraz burst yapilsa olecek bir adam varsa karsinda dur sunu oldureyim diyemezsin. dot'layip drain soul'lamana izin verirlerse cok iyi dmg yaparsin burs olmasa da belli bir surede fakat buna izin veren adam da 3e1 kalmistir zaten.

demonology denedim bir sure. survavibilty'si cok iyi fakat onda da cok fazla dmg yapamama sikintisi var. hard cast hand of gul'dan critlediginde mage'in instant spell'lerinden az dmg yapiyor iste.

affliction olup milleti dot'laya kaca zevk alinabiliyor bir yerden sonra baska class ilgini cekmiyorsa ama adam olduremeyecegini, oldurulecek seviyeye getirebilecegini kabullenmek lazim once. cc'lerle yardim edersin takimina iste.

fakat cok da abartmamak lazim cunku "dur su warlock'i bir oldurelim" deyip hep beraber sana donduklerinde olduruyorlar.

suradan da gem enchant falan kolayca bakabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

aslinda class'tan ziyade oyunun acigini kullanmaya bakiyor biraz olmemek ozellikle nispeten gucsuz class'larda. o oyunun acigi da line of sight. surekli bir nesnenin arkasina koydugun portalinin range'inde durup hasar alirken oraya teleport olmak ve o nesnenin etrafinda ordek gibi kosusturmaya bakiyor kazanmak maalesef.

oyunun pvp'si bu. bir kolonun etrafinda birbirinin pesinden kosan gladyatorler.
Sosyal ağlarda paylaş

Gutshot said:

aslinda class'tan ziyade oyunun acigini kullanmaya bakiyor biraz olmemek ozellikle nispeten gucsuz class'larda. o oyunun acigi da line of sight. surekli bir nesnenin arkasina koydugun portalinin range'inde durup hasar alirken oraya teleport olmak ve o nesnenin etrafinda ordek gibi kosusturmaya bakiyor kazanmak maalesef.

oyunun pvp'si bu. bir kolonun etrafinda birbirinin pesinden kosan gladyatorler.

helal olsun valla Gut hakkaten güzel anlatmısın pvp mantıgını.Simdi 3-5 tane "onda da bi teknik var lay lay lom" modunda arkadaslar cıkabilir.Ama hakkaten helal olsun.Kusura bakma Mert biraz konu dısı oldu ama yazmadan gecemeyecem.
Sosyal ağlarda paylaş

Gutshot said:

valla cok iyi bir sekilde sindirirsen destro'da basarili olamazsin diye bir sey yok fakat destro'nun bozuk olmasinin sebebi burst spec olmasina ragmen nerf ustune nerf yiyerek burs yapamaz hale gelmesi. chaos bolt incinerate'den az dmg yapiyor.

yine de shadowfury, shadowburn, nether protection, backlash, conflag ve coflag ile 100% daze guzel seyler hep. fakat cok iyi kullanman lazim basarili olmak icin. sanki klavyeden tuslara basiyor gibi degil de aklina geleni kullaniyor olman lazim gercekten oradaymis gibi.

affliction'da insanlar isi bitirsin diye milletin canini indirirsin fakat biraz burst yapilsa olecek bir adam varsa karsinda dur sunu oldureyim diyemezsin. dot'layip drain soul'lamana izin verirlerse cok iyi dmg yaparsin burs olmasa da belli bir surede fakat buna izin veren adam da 3e1 kalmistir zaten.

demonology denedim bir sure. survavibilty'si cok iyi fakat onda da cok fazla dmg yapamama sikintisi var. hard cast hand of gul'dan critlediginde mage'in instant spell'lerinden az dmg yapiyor iste.

affliction olup milleti dot'laya kaca zevk alinabiliyor bir yerden sonra baska class ilgini cekmiyorsa ama adam olduremeyecegini, oldurulecek seviyeye getirebilecegini kabullenmek lazim once. cc'lerle yardim edersin takimina iste.

fakat cok da abartmamak lazim cunku "dur su warlock'i bir oldurelim" deyip hep beraber sana donduklerinde olduruyorlar.

suradan da gem enchant falan kolayca bakabilirsin.

saolasın gutshot smdili affli kalıcam heralde... site de baya yardımcı oldu
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Ama benim bu oyunda en büyük zevkim BG ler.. yani arenada naparsam yapayım, bg dede mutlu olmalıyım. Gerçi Blood DK ile doyuma ulaştım :) Ama yinede bg ye girdimi insan , kolay ölmek istemiyor. O yüzden ya mage e devam edicem yada yeni kastığım shamana bakıcam...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...