Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

#gençliğehitabekaldırılamaz twitter hashtagi

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

Edememişler demek ki.

Halkın adamları -menderes,özal,rte- diye propaganda yapıp, sonra da böyle triplere girişince komik oluyor.

%92 oranında evet çıkan, 82' anayasa referandumuna benziyor.
Şimdi sivil anayasa diye en çok bağrışanlar, o dönem evet verenler. :D
Sosyal ağlarda paylaş

senin için yazmadım onu diğer başlık için yazdım, ekledim sonradan:

Myshkin said:

Myshkin said:

suç sizde, salağın biri gelip eğlenmek için bir başlık açıyor siz de sayfalarca adama alet oluyorsunuz ya. hayret bişi gerçekten.

http://forum.paticik.com/read.php?13,6123546

şu tarz başlıklar için söyledim bunu bu arada. ve saplashaman tarzı mesaj atan insanlar için.

bu saplashaman denen adamın burdaki amacının da o başlıktan bir farkı yok. cevap vermek hata bu adamlara.
Sosyal ağlarda paylaş

Merak etme ,isim olmaz siyasetle kelime koku bile beni sogutuyor,benim bok attigim post hangisi bide merak ettim,ayrica banlaninca nolacak egolariniz tatmin olacaksa banlasinlar,baska fikirlere saygi duymadiginiz icin 90 senedir bugun bu haldesiniz insallah dahada beter olacaksiniz,pandoranin kutusu acildi bir kere ,ha bide aglamayin simdi beddua etti banlayin bunuuuu diyee
Sosyal ağlarda paylaş

"baska fikirlere saygi duymadiginiz icin 90 senedir bugun bu haldesiniz " ksımında haklısın ama senin yaptığın çamur at izi kalsıncılığın saygı duyulacak bir yanı yoktur.

Karşılıklı sevgi saygı ortamını kendi saçmasapan fikirlerinizin tepki görmemesi amaçlı kullanmaya devam ettiğiniz için 90 senedir kimse size saygı göstermiyor zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Çöpe atılan panolara büyük tepki
DENİZLİ’de İl Özel İdaresi binası önündeki çöplükte Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi ve İstiklal Marşı’nın yazılı olduğu panoları görenler, buna tepki gösterdi.
Ramazan ÇETİN/ DENİZLİ, (DHA)

Sırakapılar Mahallesi 1582 Sokak’taki İl Özel İdaresi’nin ek hizmet binası önündeki çöplükte Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi ile İstiklal Marşı’nın yazılı olduğu panoları görenler, bu duruma tepki gösterdi. Panoların, Özel İdare binasından atıldığını ileri süren Şükran Erdem içeriye girip görevlilere bağırdı. Odaları kontrol etmek isteyen Erdem görevliler tarafından engellendi. Duyarlı bir vatandaş olduğunu dile getiren Erdem, "Ben oyumu istikrarlı diye AK Parti ’ye verdim. Ülkeyi iyi yönetiyor diye oy verdik ancak bizim bayramlarımızı ve Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi’ni kaldırsın diye değil. Bunları çöpte görünce sinirlerim bozuldu. Bunlar duvarlardan indirilmiş ve çöpe atılmış. Rezaletten başka bir şey değil" dedi.
Bir başka kişi, İl Özel İdare çalışanlarına, "İstiklal Marşı ve Gençliğe Hitabe ayaklar altında geziyor. Böyle sorumsuzluk olmaz. Bunu kim yaptıysa versin hesabını" diye bağırdı. Bu sırada çöplüğe gelen bir hurdacı, panoların camlarını kırıp, çerçevelerini aldı.

ÖZEL İDARE: BİZİM DEĞİL
Özel İdare Genel Sekreteri Adem Oklu, panoların kendilerine ait olmadığını belirtip, "Özel İdare’nin atıkları çöpe atılmamaktadır. Depolanarak geri dönüşüme gidiyor. Sokak genel bir çöplük alanı, kim tarafından atıldığını biz de bilmiyoruz. Çöpteki İstiklal Marşı ve Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi bizim değil" diye konuştu.
http://gundem.milliyet.com.tr/cope-atilan-panolara-buyuk-tepki/gundem/gundemdetay/07.02.2012/1499252/default.htm?ref=fblike

Denizlide böyle bir gelişme yaşanmış, nerden ve ne amaçla atıldığı yazılmamış haberde
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...