Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Danimarka - Türkiye

Mave

Öne çıkan mesajlar

said:
screamer, 13 Ekim 2004 23:16 tarihinde demiş ki:
said:
Gabe_Logan, 13 Ekim 2004 23:11 tarihinde demiş ki:
peki hüseyin kimin yerine oynadı bugün?

Kazakistan maçı onbirinde vardı zaten Hüseyin yani sorunun cevabı Hüsyein Hüseyin yerine oynadı oldu mu ?

hadi ya hatırlamıyorum valla :D kazakistan maçında çok önplana çıkmadığından herhalde. birde deniz oynamayınca hüseyin'i onun yerine koydu sandım..
Sosyal ağlarda paylaş

Evet geçen hafta saydığım fiyaskoLar takımdan ayıkLanınca ( deniz , serkan , servet ) Türkiye goLü buLdu ve en azından maçı berabere bitirirerek ersun amcaLarına bir kaç maçLık daha töLerans hakkı yarattıLar.

Şimdi ne oLacak , ersun amca oturacak medyanın karşısına , aLacak 3 - 5 mikrofon " ben bu işi biLmiyorum arkadaş , ben küçük takımLarın adamıyım , ben küçük hırsLarımın köLesiyim " diyecek , herkesten özür diLeyecek , miLLi takımdan affını isteyip gidecek.

AteşLi servet , serkan , deniz savunucuLarını hasretLe kucakLıyorum.[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

Maçın anaLizine geLince ; Türk futboLuna Hagi abisinin ve Fatih babasının büyük emekLeriyLe kazandırıLan , küçük boyuna inat edercesine büyük yüreği , futboL zekası ve bitmek biLmeyen ciğeri iLe bir resitaL izLetti bize Emre BeLezoğLu. Yanına bir de Okan ve Fatih Tekke abiLeri iLe Nihat arkadaşı da ekLenince Türkiyenin ofansif özeLLikLeri ne kadar üstün bir takım oLduğu ortaya çıktı. Her ne kadar bu futboLcuLarı bir ahenk ve sistem içine sokabiLecek bir teknik direktörLeri oLmadığı için başLarına buyruk oynasaLarda herkese " sorun bizde değiL , başımızda hoca yok " mesajını verdiLer. Gökdeniz kötü bir günündeydi , sarkık kaptan Ümit Özatta rakip 10 kişi kaLana kadar baya durgun gözüktü , ama yine de goL poziyonunda yaptığı orta iLe kendini affettirdi. Bir de o sakaLLarını kesip çıksaydı maça daha şık gözükürdü sahada. Hüseyin ve ToLganın henüz o takıma hangi mantıkLa ve amaçLa aLındığını anLayabiLmiş değiLim. İbrahim ÜzüLmez herkese " benim yerimde bu denizi nasıL oynatırLar " dercesine kapıştı kanadında. Gereksiz bir penaLtı yaptı ama yine bana göre o pozisyonunun bir numaraLı suçLusu futboLcudan çok deve diye tabir ettiğimiz hayvana benzerLiği iLe dikkat çeken , hokkabaz sakaLı ve nemrut suratı iLe insana tiksinme duygusu yaşattıran servettir. Gereksiz yere yaptığı çaLımLara bir yenisini daha ekLerken yaptığı öküz fauL sonrası savunma yerini aLamadan ceza sahamıza sızan rakip ve sonrasında kazanıLan penaLtıdan yeniLen goLün bana göre tek ve en büyük suçLusu servettir.

GözLe görüLür en büyük eksikLik ise kanatLardan yapıLan ortaLarda topun ceza sahası semaLarında geçerken " nerde bana vurup kaLeye sokabiLecek adam " dercesine , döne döne Hakan Şükürü aramasıydı.

Uzun Lafın kısası Türkiye gibi bir takım , 10 kişi kaLmış rakibi kim oLursa oLsun yenmeLiydi. Kimse kendini kandırmasın.[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

gokdeniz kotu gunundeydi hakkaten bugun iki net pozisyona girdi ikisinide atamadi onlari atsa olay bitecekti.
bunun haricinde fatih gayet guzel oynadi adam forvet oynamiyor farkindaysaniz sadece orta sahada pas yapiyor kafa ile topu takim arkadaslarina indiriyor.

huseyini fatihi gokdenizi serveti begenmeyen arkadaslara guluyorum sadece.[signature][hline]
With each kill I grow wiser... with every added wisdom I grow stronger -Artemis Entreri
Sosyal ağlarda paylaş

said:
THARKAS, 14 Ekim 2004 11:01 tarihinde demiş ki:
gokdeniz kotu gunundeydi hakkaten bugun iki net pozisyona girdi ikisinide atamadi onlari atsa olay bitecekti.
bunun haricinde fatih gayet guzel oynadi adam forvet oynamiyor farkindaysaniz sadece orta sahada pas yapiyor kafa ile topu takim arkadaslarina indiriyor.

huseyini fatihi gokdenizi serveti begenmeyen arkadaslara guluyorum sadece.

fatihLe gökdenizi anLadıkta , hüseyinLe serveti nasıL bu adamLarLa aynı kefeye kokuyorsun onu anLayamadım bende[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

Mave fenerlı oyunculara kılmısın? merak ettim sen sımdı okan ibrahim filan süper oynadı dersın hele okan offf sagdan atıp soldan gecmeler beslıkler fılan öldürdü resmen adamları ama hep yerde emeklıyordu orasıda ayrı hayret ümite nasıl birşey demedın oda ilginç[signature][hline] °_°
Sosyal ağlarda paylaş

mave futbol u yorumlayamamani anliyorum bu biraz ilgi gerektirir ama atilan mesajlari okuyup anlamandaki sorun kesinlikle zakan ile alakali.

ayni kefeye koymak ne demek orda?
paticik forumalrinda en cok elestiri alan ve bu elestirileri hakketmeyen 4 milli takim oyuncusunu yazmisim oraya bunu anlamak bu kadar gucmu deilmi bilemiyorum.[signature][hline]
With each kill I grow wiser... with every added wisdom I grow stronger -Artemis Entreri

[Bu mesaj THARKAS tarafından 14 Ekim 2004 16:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...