Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eğitim Sonrası

postaci

Öne çıkan mesajlar

ayni topic üzerinden sormak istedim birde kime sorduysam tavuk eti verme diyor bu tavuk etinin ne gibi bir zararı olur insanlarada kırmızı et yemeyin diyorlar bol bol balık ve tavuk ye diyorlar ama köpeklere ne zararı var bu tavuğun bir anlam veremedim
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
tavukmu hmm :)
aslında eti çiğ vermemek lazım ama tavukta haşlayıp verirsen sorun yok. ama eti asla çiğ verme. insandada et var bazen insan etininde yenebildiğini düşünebilir..[signature][hline]===> orc_lord <===
orc_lord in melancholy (day 29)
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
Pati Pet
PLAYINGARENA
*Başta kuşu,tavşanı ve balıkları öldüğü için yas tutar*

Sosyal ağlarda paylaş

şuan eğitimde ancak eğitim öncesinde sabah kuru mama öğlen tavuk kanadı ve birazda yanında kırmızı et veriyorum ve tabi bunları kaynatarak veriyorum akşamda gene kuru mama veriyorum mahşallah tosun gibi olduydu ama eğitimde 2 kilo vermiş bile
Sosyal ağlarda paylaş

cok kilolu olmasi sevimli gorunmesine sebep olabilir ancak kesinlikle saglikli degil! ozellikle buyuk irk ve dev irklarda kalca displazesine neden oluyor ve bu durum bazen ameliyatla son bulabiliyor..
mama disindaki yiyecekler konusunda da vermemeni oneririm..
kaliteli pet mamalarinda petlerin ihtiyaci olan hersey mevcut!
ayrica kopek et,tavuk,balik gibi lezzetli seylerin tadini ogrenince ileride mama yememeye baslayabiliyor ve bu hic dogru degil..
cok ozel gunlerde yada odul olarak bu tur seyler vermen gerektigini dusunuyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
unknown güzel demiş. ancak köpeğede aşırı kuru mam yükleme söyliyeyim. bırabikir yani 1-2 günde farklı şeyler ver. köpek bisküvüsü veya konserve şeklinde olan şeylerden alıp ver..[signature][hline]===> orc_lord <===
orc_lord in melancholy (day 30)
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
Pati Pet
PLAYINGARENA
*Başta kuşu,tavşanı ve balıkları öldüğü için yas tutar*

Sosyal ağlarda paylaş

iste baska tatlari ogrendigi zaman kuru mama yemeyebilir protesto eder sizi..
"ben mama istemiyorum digerleri daha lezzetli onlardan istiyorum" der bir nevi..
iste bunlara pabuc birakmamak icin cok ozel seylerde bu tur extra seyler vermek gerekiyor..
ayrica kuru mamayi da yas ve kilosuna gore tablodan bakip vermen gerekiyor.(onerilen miktar yani)
ekonuba guzel bir mama markasi.. bu mamayi sabah oglen aksam onerilen miktarlarda verebilirsin extra birsey vermeden.. cok da saglikli olur..
bu arada mama disindaki verilen extra seyler cilt ve agiz kokusu ayrica dislerde tas ve benzeri seylerin olusmasina sebep olur, mama ise tam aksine disleri korur, agiz ve cilt kokusu yapmaz..
bunlar onemsiz gorunse de aslinda cok onemli seyler!
Sosyal ağlarda paylaş

şuan eğitimde eğitim sonra resimleri paylaşmak isterim tabiki tatlı birşey ama çok yaramaz 7 aylık oldu valla ne yalan söliyeyim benmi onu gezdiriyorum yoksa omu beni gezdiriyor anlayamıyorum :) ama bana karsı çok iyi sevmeyi sevilmeyi çok iyi biliyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...