Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

B.Ü. Kurban Konseri

Elros

Öne çıkan mesajlar

Merhaba arkadaşlar, evet başlıktan da anladığınız gibi; Kurban okulumusda 14 ekim perşembe günü sahne alıcak. İlgilenen varsa biletler 15 milyondur. Alt grup olarak "Medley" çıkacaktır ki kendileri de bizim okulda çalışan bi grup olup aşmış bi şekilde progresif rock yapmaktadırlar. Konser Kuzey kampüste Murat Dikmen Salonunda olacak. Sorularınız varsa alabilirim =)[signature][hline]Saeros&Elros Luinwé
Her zaman saf sandığımız güneş doğarken bazen bizi kirletmemek uzaklaşır... Her uzaklaştığında yediğimiz darbeler saf olmayan bir ışıkla bizleri aydınlatır...

Sosyal ağlarda paylaş

Boğaziçi üniversitesi yazmayı unutmuşum yau özürler...[signature][hline]Saeros&Elros Luinwé
Her zaman saf sandığımız güneş doğarken bazen bizi kirletmemek uzaklaşır... Her uzaklaştığında yediğimiz darbeler saf olmayan bir ışıkla bizleri aydınlatır...

Sosyal ağlarda paylaş

Yaa bencede Salon çok küçük yau. Nese ya ben çömezim daha okulda hazırlığım müzik klübüne girer girmez ayagımın tozuyla calısmaya basladım =) Senin bölüm neydi...[signature][hline]Saeros&Elros Luinwé

Sosyal ağlarda paylaş

abi murat dikmende konser mi olur ya
ben orda tarih dersine giriorum ahahaa, rezaleth! :)

music klubu üyesi olarak oalya el koyacam ilerde merak etmeyin. Ali Samiyende konserler verecez! :)[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

bi saniye.. bi saniye..

mortis bi izahat verirmisin olurmu hemde kurban konseri turkce hafif powerritm senfonik pre-progressive hard rock grubu..
tarih amfisinde hemde..

dark funeral dinleyen bi adam olarak onayini cekmeni istiyorum[signature][hline]café del mar´dan carte blanche´ye
Sosyal ağlarda paylaş

lutfen lutfen blutsuzluk ozlemiyle mor ve otesini ve hele hele kurbanı aynı keseye koymayın.

kurban evet 7 milyara cıkıyor
mor ve otesi 5 milyara geliyor

bulutsuzluk ozlemi baska onu karıstırmayalım.

ayrıca mor ve otsi ilk albumu 95te çıkmıştı bu da yılların tecrubesi olduklarını gostermes mi?[signature][hline]eger tek bir dilek dileme hakkım olsaydı, bu hakkımı kullanmamayı dilerdim...
Sosyal ağlarda paylaş

onun icin diyorum ya bulutsuzluk ozlemini karıstırmayalım diye

evet leş gruptu ama o zaman adamlar 17-18 yaşlarında felandı leş olmaları gayet normal. ayrıca bir şey daha var harunun kız hastası oldugunu da bilmeyen yoktur :)[signature][hline]eger tek bir dilek dileme hakkım olsaydı, bu hakkımı kullanmamayı dilerdim...
Sosyal ağlarda paylaş

Yaaa müzik klübü iyidir yaaa. Bırakın radyoda müzik üretilio mu orda olanlar konulur ama müzik klübü müzik yaratır... Son nokta =)[signature][hline]Saeros&Elros Luinwé

Sosyal ağlarda paylaş

bu guzel b.ü muhabbetı ortamında bende yer almak ısterdım hatta su tarıh dersıne gırılen fakat konser alanı olarak kullanılacak olan yerden yararlanmak ısterdım ama sadece bunları okuıyarak aglıorum:((( ben lıse son ogrencısı olarak b.ü sızılerı sevıorum:)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mortis, 13 Ekim 2004 00:14 tarihinde demiş ki:
aynen öle denizcim aynen öle!

aynen oyle tabi
bak..
gel gunumuze
ne dedin en son

said:
Mortis, 14 Ekim 2004 22:57 tarihinde demiş ki:
seven nation army i okulda çalmıştık
kızlar hasta olmuştu ehueuheuheuh! :)

simdi sen opeth dinlesen ne yazdi[signature][hline]café del mar´dan carte blanche´ye
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...