Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türk sinemasının unutulmaz replikleri...

paspatur

Öne çıkan mesajlar

Erol Taş'ın sezercik ibişine söyledigi muhteşem laf
lol filmi izledikçe hastası oluyorum erol taş'ın (sezercik'in küçüklügüne acaip gıcıgımda)

erol baba sezere şamarın en kallavisinden çakar bir tane
ehe sezercik evden ayrılacagı zamanda muhteşem lafını patlatır
- giit, giit ama bu tokadı çok arayacaksın

lol rahmetli ne güzel kötü adamdı ya[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

neter, 07 Eylül 2004 23:08 tarihinde demiş ki:
dur gidip soyuniim o zaman
Sosyal ağlarda paylaş

-Kaptan ışık hızına çıkıyoruz........Çıktık!
-BİZEDE BU YAKIŞIR!:D[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı;Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...
Sosyal ağlarda paylaş

Türk yapımı Şeytan
Şeytan-O elindeki ne?
*![normalde rahip var]*
İmam-Zem Zem suyu
*![normalde kutsal su]*
Şeytan-Ne yapcaksın onla?
İmam-Görürsün!
[şuyu şeytana atar]:D[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı;Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...
Sosyal ağlarda paylaş

sezercik miydi neydi o weletin adı..bebeğe babalık falan yapıodu böle bebegin karnını doyurmak için süt aşırıodu sürekli..sora sütcü amca farkedio yakalıo bunu falan adam tam wurucak buna ''amca bni döw ama sütü dökme!!!'' diodu..kac sene oldu izleyeli o laf gitmio aklımdan =)[signature][hline]eNjOy tHe SiLeNcE
Sosyal ağlarda paylaş

said:
spreewell, 22 Eylül 2004 20:03 tarihinde demiş ki:
şakir:ne demek lan şakir
çiçek:ne diyem mahmut mu diyem adınımı değiştirdin.

işte budur ya... 2 yıl önce okuldaki en salak eğlencemiz buydu... Ne diyem lan? Mahmut mu diyem? Efsane replik budur benim için :) Vurgular ve şive çok önemli ama:)[signature][hline]AFS'den nefret ediyorum. Sevdiğim geri dönene kadar da nefret etmeye devam edeceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DoGMeaT, 22 Eylül 2004 20:48 tarihinde demiş ki:

pişmanmısın?NIHAHAHAHA

TEK GECERİM

huahuhauha öldüm akşam akşam:D[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı;Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...
Sosyal ağlarda paylaş

Emrah, kızkardeşini kaçıranlardan kurtarır. veya bulur sokakta, herneyse..
emrah: hadi gidiyoruz buralardan..
kızkardeş: ya annem? annemiz..
emrah: bir daha onun adını agzına almayacaksın!..annemiz yok artık! anne deme ona! onu amcamız düdükledi! baba yarısıydı o..
gidelim kardeşim..[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

malkoçoglunun bi bölümündeydi heralde olay şöle arthur hesabı bişi kayaya saplanan bi kılıç var onu çıkarcak
topluluk ve bizim malkoçoğlu bi dağa çıkarlar orda taşa saplı kılıcın orda toplanırlar
topluluk içinden biri-Eğer sen malkoçoğluysan bu kılıcı burdan çıkarırsın!
c.arkın-ya allahhh çınnn(kılıcın kayadan çıkma efekti) diyerek kılıcı çıkarır ve olay kopar orda
tabi böle yazınca komik gibi durmuyo ama izleyince feci bişi
------
hababam sınıfında ilyas salmanın oldugu bölüm işte bu yatakhaneye gelir böle ağa işte elemanları eşyalarını taşır fln millet tip tip bakar işte salman der öpün ağanızın elini fln bikaç şeydaha söler sonra kasayı açar tabi bizim hababamın gözleri açılır ordan tombalakdı heralde
-ben böle ağanın elini diil şeyini bile öpreim :) çok gülerim bu sahneye
bide aynı filmin i.salmanın bıyaklarının kesiliş sahnesi
bititrir bu replikler beni[signature][hline]In Flames We Trust

[Bu mesaj Blind tarafından 23 Eylül 2004 02:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bi tane daha geliyor aklıma,

şaban aşka gelir ve şarkı söylemeye başlar..

"fes başıma fes başıma..püskülü ben olaaayım.." kapıya vurur kafasını.. sonra devam eder.. "kapı başımaa.. başım kapıyaa.."

bi de şey var..şaban: "e ben sizee...ben sizeeeee.."
kız: "ne diyeceksiniz?"
şaban:" şeyy.. ben sizee... hani böyle iki bulut bir araya gelince ne oluyodu??"
kız: "şimşek"
şaban: " e evet..ben size böyle bi şimşek aşkıyla vuruldum..oh be"[signature][hline]

[Bu mesaj Spartan tarafından 23 Eylül 2004 02:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dmx, 23 Eylül 2004 04:00 tarihinde demiş ki:
Efsanevi Kemal Sunal & Ilyas Salman repligi:

i.s: sus konusmak yasak!
k.s: sicmakta yasak mi kurban?
i.s: degil
k.s: o zaman yatta agzina zicam itoglu it

:D bu süper[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı;Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...