Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ipad 2 Stylus & Best App pair

Gladmir

Öne çıkan mesajlar

Kac zamandir bakiniyordum, sonunda bu arkadas da karar kildim, bamboo stylus;

http://www.amazon.com/gp/product/B004VM0SE6/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&m=ATVPDKIKX0DER

Bunun yanina not almak, karalama yapmak, yer yer todo tutmak ve benzeri isler icin bir app almayi istiyorum.

Top purchase ne yazik ki turkiye app store da her zaman tutarli olmuyor ama bir kac tane app one cikmis.

-Penultimate
-Noteshelf
-Notes Plus

Bunlardan birini kullanmis var mi?

Yukardaki stylus i aksama dogru siparis etmeyi dusunuyorum (amazon dot com dan), onu alma bak ben bunu aldim cok iyi yada malum yerden alma istanbul da surda surda mevcut seklinde bilgiler edinebilirsem ne mutlu bana.
Sosyal ağlarda paylaş

notes plus guzel, penultimate fena degil. ama yine de hicbiri istedigin kadar iyi calismiyor. o kalemin ucu oyle parmak gibi oldugu surece adam gibi yazi yazmanin imkani yok diye dusunuyorum. ben de okulda yardimci olur diye boyle bir combo aramistim yaz sonunda ama hayalkirikligi oldu sonuc
Sosyal ağlarda paylaş

Levie ince yazi degil benimkisi karalama ve annotation icin oncelikle, not alma icinde cok cok kaba da olsa ismi gorsun istiyorum.

Senko bunlarin uclari farkli boyutlarda, atiyorum targus unki wacom bamboo stylus uniki kati buyuk hatta ucunda sefaf yuvarlak ortasi delik iletkenli stylus bile var, cesit cesit.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...