Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Starcraft 2 Teamspeak Sunucusu

Aelfric

Öne çıkan mesajlar

Merhaba arkadaşlar community gelişiyor, büyüyoruz derken neden bir teamspeak ortamında buluşmayalım diye düşünüyordum bir süredir. Akşamları milletin girdiği genel sohbetin döndüğü oyun arayanların takıldığı bir ortam hesabı. Bu nedenle AE Teamspeak sunucusunda özel bir Starcraft 2 bölümü açtırdım. Peki bağlanmak için ne yapmak gerekiyor?

Önce teamspeakımızı yüklüyoruz:
http://www.teamspeak.com/?page=downloads

Ardından ts açıldığında Sol üstte Connections -> Server List'e tıklıyoruz oradan Location kısmının "Own Country" yazdığından emin oluyoruz ve üst sıralardaki "AE Teamspeak 3 Sunucusu" serverine bağlanıyoruz.

Adminler size hemen hesap oluşturacaktır zaten bağlandığınızda, alt sıralarda Starcraft 2 bölümünü göreceksiniz, oraya zıplayın hemen. Bu olay tutarmı kaç kişi gelir bilmiyorum ancak güzel bir ortam olur diye düşünüyorum ben..
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de çok beğendim güzel fikir anladığım kadarıyla skype gibi herkes birbiriyle konuşuyor (daha önce hiç kullanmadığımdan nasıl çalıştığını tam bilmiyorum) eğer doğru anlamışsam bunun yanında sub oda'lar açma ihtimali var mı mesela ben biriyle 2v2 atarken onla daha alt bir oda açıp sadece onla konuşmaya başlayabilir miyim?
Sosyal ağlarda paylaş

Uliking said:

Ben de çok beğendim güzel fikir anladığım kadarıyla skype gibi herkes birbiriyle konuşuyor (daha önce hiç kullanmadığımdan nasıl çalıştığını tam bilmiyorum) eğer doğru anlamışsam bunun yanında sub oda'lar açma ihtimali var mı mesela ben biriyle 2v2 atarken onla daha alt bir oda açıp sadece onla konuşmaya başlayabilir miyim?

tabiki mümkün..
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Aelfric said:

Ardından ts açıldığında Sol üstte Connections -> Server List'e tıklıyoruz oradan Location kısmının "Own Country" yazdığından emin oluyoruz ve üst sıralardaki "AE Teamspeak 3 Sunucusu" serverine bağlanıyoruz.

Denileni yaptığım halde, "AE Teamspeak 3 Sunucusu" yi bulamadım
Sosyal ağlarda paylaş

Sensei said:

Aelfric said:

Denileni yaptığım halde, "AE Teamspeak 3 Sunucusu" yi bulamadım

evet server değişmiş başka server ile birleşmişler. Oradaki yetkililere ulaşmaya çalıştım ama kanalı tekrar açamamışlardı tekrar el atmak lazım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...