Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bi kıs var napabilirim?...

NiKe

Öne çıkan mesajlar

said:
Sly-One, 12 Ekim 2004 18:20 tarihinde demiş ki:
türkçe mi istiosun oo peki.
diyorum ki
içine ettiniz bu sayfada(14.) forum olayının,sohbet odası haline getirdiniz.zaten konunun kendisi bu duruma uygun,ama sahip olduğunuz bütün kaynakları sömürmeyin diyorum.

ok..düşüncene saygı duyuyom ama bişi yapmıom ki ben.....
Sosyal ağlarda paylaş

bak nike(yada kral-arthur), bir üzüntünü veya bunalımını paylaşsan bir yere kadar. Öyle duyguları içinde tutmak çok zordur ve burası bir arkadaş ortamı olduğu için insanlar gelip açılır. Ama bir kız var ona nasıl yaklaşabilirim, onu nasıl ''elde edebilirim'' 8ki kötü bir tabir) konulu başlıkların yoncadaki chat odalarına dönmesi çok muhtemeldir bu tür şeyleri düşünmen lazım.[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''

[Bu mesaj Ardeth tarafından 12 Ekim 2004 18:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NiKe, 12 Ekim 2004 18:11 tarihinde demiş ki:
eft konuyu saptırmayalım pls....

ne konusu yahu 1 haftadır acılamadıysan kıza napalım artık biz mi gidip söyleyecez hayret birşey.
şimdi 3 gun daha kafamızı şeyettikten sonra söylersin kız kabul etmezse bu sefer "uhuhuh reddedildim bunalımdayım" diye saldırırsın forumlara saldırırsın[signature][hline] Ever felt away with me
Just once that all I need
Entwined in finding you one day
Sosyal ağlarda paylaş

harbi ha amma terbiyesisiniz böyle son derece önemli bi konuyu batırdınız yani olmaz ya sizin bu yaptığınızı vampirler yapmaz.Ne kardeşim bu son derece önemli bi aşk olayı var burada dimi ? di..

ya arkadaşım sen ne kasıon bu kadar git söyle veya söyleme ha diyelim söyleyemion bizede fikir sordun daha ne konuşuon ? bıktım bu aptal aşıklardna ya alla alal bende oldum ne oldu bokmu var ? en güzeli dostluk dost ol veya evlen.yetti ulan çıldıracma daaaaaaaaaayt ![signature][hline]Hea kardeşim ben feminist yada işte onun erkek versiyonu olan feminerkek olacam yetti nedir bu kızlardan çektiğim ya alla alla.
E-Mail: [email protected] | ICQ: 124744
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NiKe, 12 Ekim 2004 18:11 tarihinde demiş ki:
eft konuyu saptırmayalım pls....

Ben sana demiştim o lafı forumun içine etmek hakkında.
Bir hafta boyunca bir kıza gidipte merhaba diyemediysen yürü git kardeşim, medeni cesaret kursuna yazıl[signature][hline]
[/b] Aşka dair ne var ne yoksa, al giderken
İşime yaramaz.. Bana yaramaz..
Çünkü artık çok zor aşık olmak
Ama bir de olursam, bu son olacak [/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Lan bune bunasıı bişi ya ...
OHA FILAN OLDUM YANI.

Sanırım patilerde bi iman gücüdür gidiyo..[signature][hline]Dut ağacında üzüm YETİŞMEZ !!

Evrende bir toz bile sayılamayacak ufakıkta bir yer kürenin üstünde küçüklüğü belki hesaba bile katılamayacak bir varlığımız var;ne var ki aklımızla büyüğüz. Aklımıza güvenelim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...