Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dişim cok agrıyor,kanal tedavisi olan var mı

nutella yerim

Öne çıkan mesajlar

hacı burdan devam edelım

sımdı 2. seansdan sonrakı 4.gündeyim ve ilk defa deli gibi agrımaya basladı,carsamba gunu 3. ve son seansa gidicektim fakat carsambayı beklemicem sanırım yarın gidicem doktora

lamer doktor agrı olursa cekeriz dişi demişti 2.seansdan sonra.agrı olmazsa 3. seansda doldururuz biter dedi,simdi kıllanıyorum cekcekler mi diye,bi yandan nette ne okusam kafam karıstı,kimisi agrı olursa iltihap var demektir direk doktora git demiş kimisi agrı normaldir agrı kesici al gecer demiş.su saatte de doktora ulasamadıgımdan akut bi şeyler arıyorum yapcak
Sosyal ağlarda paylaş

kanal tedavisi demek zaten dolgunun bir level üst versiyonu. çürük köke kadar indiği için doktor çürüğü temizliyor önce. sonra pamuk koyup pansuman yapıyor. bir durum olmasın(hassaslık olmasın diye de olabilir tam yorumlayamadım) sinirleri alıyor. ve sonra kapatıyor dişi.

yani ben böyle olmuştum en azından. iltihap varsa da ilk aşamada ilaç vermesi lazım diye tahmin ediyorum.

6-7 yıl oldu tık yok bu şekil. diş çektirmeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

"nutella yerim" said:

hmmm anlıyorum,nette okudum sinir ucu tahriş olmuş bile olabilir diyo,yani normal mi bu kadar agrı ?

öyle bir durumda tedaviden 4 gün sonra başlamaz ağrı. iltihap birikmiştir antibiyotik tedavisi görmen gerekebilir. ama en iyisini doktorun bilir vakayı o görüyor. kanal tedavisi esnasında ağrılar olabilir. her diş aynı değildir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...