Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yeni trojan ctrl alt del de kontrol edin.....

streamon

Öne çıkan mesajlar

http://www.trendmicro.com/vinfo/virusencyclo/default5.asp?VName=WORM_SPYBOT.EP

arkadaslar netinizi somuren bu trojan silmeniz gerekio antivirus yaziliminizla yada spybot ve adaware gibi yazilimlarla bir bakin bakalim ....silinecekmi microsft dan yeni bir bulletin yayinlanmis...guncelleyin derim .....baglantimi cidden somurdu ...[signature][hline][email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
streamon, 10 Ekim 2004 10:22 tarihinde demiş ki:
malesef arkadaslar elemanlar kontrol falan mi edio kimler sp 2 kullanmio die eger sp 2 yoksa sizde benim gibi ctrl alt del den kapatacaksiniz ...hep ama ...offfff offfffffff

Sp2 kurulu değil bende,ama yok?Bence anti-virüs programını ve firewallını güncelle.Sp2 yok diye pek worm gireceğini zannetmiyorum.[signature][hline]Eaglef Ifock |SWG|(Retired)
Forgon,the space orc |EVE|(Retired)

Sosyal ağlarda paylaş

said:
quamor, 10 Ekim 2004 19:49 tarihinde demiş ki:
bende rsvp.exe diye tanımadıgım bir program var anlamadım ?

"QoS RSVP
Provides traffic control on a network using IPSEC and applications that support QoS, and have an adapter that supports it. The QoS Packet Driver installs by default on any TCP/IP connections. I recommend uninstalling it if it is not needed on your network.
"

QoS packet diye bir olay var. Bunu destekleyen bir program yüklemişsin bilerek yada bilmeyerek o yüzden çalışıyor o exe. QoS Packet Scheduler diye bir protocol/service olması lazm network/internet bağlantı ayarlarında. O yüklüyse o yüzden çalışıyor olabilir.

Bak burda çok güzel yazılar var servislerle ilgili
http://www.blackviper.com/WinXP/service411.htm#QoS_RSVP
[signature][hline]This Cat Scratches Free.

[Bu mesaj Catscratch tarafından 11 Ekim 2004 19:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lind3r0th, 10 Ekim 2004 12:09 tarihinde demiş ki:
böle şeyler bana hiç olmuyor alla alla modemden mi acaba zoomx4 taş gibi :D
firewall unun açık olmasından. bu tip yeni wirüs/trojanlar bana da hiç gelmiyo çünkü xp firewall umu hep açık tutuyorum, hem de windowsupdate ten hiç bi update yapmadan![signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG: Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...