Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kult: Heretic Kingdoms [Çıktı]

GM-Newbie

Öne çıkan mesajlar

RPG oyuncularının tüm isteklerini ve henüz düşünemediklerini de karşılamak amacıyla dizayn edildi . Kult: Heretic Kingdoms savaşı , stratejiyi , patlamaları ve hikayedeki nefes kesen yeni hayatları çok başarılı bir şekilde birleştirmektedir.Kult: Heretic Kingdoms ; savaş birleşimli ve izometrik 3D CRPG 'li 3.kişinin mouse kullanımını kolaylaştıran yüzeye sahiptir.Özellikler;.....Detaylı bilgi ve daha fazla resim için

[signature][hline]||Hisar Oyun[b]||
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyunun ilki yuzunden aklımı yitiriyodum az kalsın . Ozaman 10 yaşımda bile yokum düşünün gece oynuyodum . Akıllara zarar[signature][hline]Dut ağacında üzüm YETİŞMEZ !!

Evrende bir toz bile sayılamayacak ufakıkta bir yer kürenin üstünde küçüklüğü belki hesaba bile katılamayacak bir varlığımız var;ne var ki aklımızla büyüğüz. Aklımıza güvenelim
Sosyal ağlarda paylaş

pek tutmadı galiba oyun ? pek kimse konuşmuyorda:) ben dl yaptım bakalım install edip oynayacam yazarım fikrimi buraya:P[signature][hline]DAOC
Katil-lvl 50 parasız asker-kay
Necroll-lvl 50 kurbaga suratlı necro-kay
CoH
Sardius-magic/controller-justice
Sardius II-magic/blaster-justice
Sosyal ağlarda paylaş

dün gittik aradık oyunu volfied ile, bulamadık
bugün kadıköy den alıcam

bi yandan da download ediorum boşu boşuna orası ayrı hehe.

oyunun arka plan grafikleri ve motorunun yalan 3d olması dışında baya bi potansiyeli var gibin
daha doğrusu lütfen olsun ümitsizim bu oyun da kötü çıkarsa kafamı duvarlara vuracağım
imdat![signature][hline]It is said that the mere touch of a kami is like embracing the sun itself.
Sosyal ağlarda paylaş

valla sadece görüntülere bakınca aklıma ilk gelen oyun divine divinity ve sonrasında beyond divinity geldi

grafiksel açıdan bu ikisine de yine rezalet falan diyenler vardı burada ama beni eğlendirmişlerdi açıkçası :)
o yüzden bunu da indirip denemek istiyorum, bakalım en azından quest vs açısından nasılmış :D[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

grafik demek dert demek ya yapmayın bosverin eski grafik motorlarıda iyi yani bence iyi ama gerçekten iyiler :( illa gelişmiş grafik istiyoruz yani bence şu hali iyidir oyunun.Yarısı yükledim demonun insinde bir deneyelim yazarım buraya nasılmış iyimiymiş kötümüymüş[signature][hline]WoW American Beta Server
Beta Server2
Arkaintos Level7 Human Mage
Sosyal ağlarda paylaş

volf kafana 286'dan bozma bir balyoz ile vurmak istedim bir an.
Şu grafik manyaklığını cidden anlamıyorum, tamam fps yada araba yarışı falan oynuyacaksan grafikler en önemli sıradadır (en azından ilk üç içindedir diyelim) ama bir c-rpg yada adventure oyununda o kadar da gerekli değiller. önemli olan (BENCE) hikaye, oynanış ve detaylara verilen önemdir. Tamam D.D. ultimadan sadece biraz daha iyi gözüküyordu ama oyunun hikayesi(hikayenin arada sırada öte abuklaşması veya saçmalaması gibi durumlarda karakterin ettiği laflar süperdi) ve sağa sola bol bol serpiştirilmiş detaylar (oyunu yapanlar drizziti pek tasvip etmiyormuş galiba yoksa niye onun cesedini koysular ki? :P) sanki bir kitap okurmuşcasına oyunu geçiriyordu. Neyse yeterince alakasız bir post oldu kusura bakmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

grafik manyaklığından değil de oyunun mide kaldırmayacak grafiklere sahip olabilite ihtimalinden olan bişiy o.
bu saatten sonra izometrik her oyun en azından bi lionheart hatta onu geçtim seneler öncesinin baldur's gate 2 si kadar bi grafiğe sahip olabilmeli, olamıyorsa o oyunu çıkarmasınlar baştan, ben de mermi israfı yapmiyim :D.
kult ın arka plan grafikleri sslerde gördüğüm kadarıyla hiçbişey vaad etmiyor hatta yalıyor falan.. :D.[signature][hline]It is said that the mere touch of a kami is like embracing the sun itself.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
GM-Newbie, 04 Ekim 2004 16:35 tarihinde demiş ki:
RPG oyuncularının tüm isteklerini ve henüz düşünemediklerini de karşılamak amacıyla dizayn edildi

yapmayin ya! vay anasini sayin seyirciler...

oyle bir aciklama baslangici olmuski "peki zeki muren de bizi gorebilecek mi?" diye sorasim geldi[signature][hline]"Es irrt der Mensch so lang er strebt." - Faust I: Prolog im Himmel / J.W. v. Goethe
42
"Do you ever just get down on your knees and thank God that you know me and have access to my dementia?" - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

volfi öyle deme iğrençti falan ama ben gerçekten de o oyunu severek oynadım işte :D
yani ya bende bir sorun var (ki kuzenim de oynadı o da bitirdi) ya da oyun gerçekten başta göründüğü kadar bayık değil

çünkü bir yerden sonra merak eder oldum gerisini, diablo gibi kes kes bitmiyordu oyun ama yine de quest peşinde koştururken sıkıcılığını unutturdu bana

bu da bitmek üzere, şimdi bi install edip görmek isterem :)[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

oynadım.

sadece kıl olduğum noktaları yazıcam, işim var, gerisini sonra yazarım :).

-dişi karakter zorunlu.DELİKANLIYI BOZAR!.bu kadar.
-karakter çok salak hareket ediyor, bi patch lazım.
-mage mage diye bağırıyor oyun, diyor magesin kralsın ama berbat büyü sistemi var + herşeyi değnekten cast edicen, sünnet çocuğu gibi gezicen.vazgeçtim berbat diil çünkü büyü sistemi yok.büyüyü attunement olarak alıosun ki bu da perk gibi bişiy lol nası sistemdir bu.mana koymuşsun büyüler mana yemio lol.

bişiler daha yazayım bari
grafikler sslerdeki kadar kötü diil, gayet dayanılabilir hatta bazı yerlerde iyi grafikler.eski postal 1 stili ama günümüze uyarlanmış tabii.temple of elemental evil ı andırıyor ama onun kadar iyi değil tabii.
müzikler güzel, hele bazı yerlerde baya atmosferik kaçmış, haneye artı puan yazdırdı

harita yok gibi ? harita şart abi eşek kadar şey yapmışsınız zaten karakterin movement olayı berbat, bari ne nerde onu bulalım

drop/pickup, inventory management, kısa yollar gibi şeyler de saçma olmuş, bi diablonun rahatlığı yok.

oyun hack and slash ile rpg arası kalmış şimdiye kadar, baya bi ToEE yi anımsattı bana mekanizma olarak.

ben direk mage e atladım ama gördüğüm kadarıyla oynaması en mantıklı rogue gibi bişiy, critical takılan, hızlı bi karakter.[signature][hline]It is said that the mere touch of a kami is like embracing the sun itself.
Sosyal ağlarda paylaş

Minimum Configuration:
1.2 GHz CPU or faster
256 MB RAM (512 MB on XP)
DirectX 8.1 compatible 3D-Graphic card with 32 MB RAM
Windows® 2000, Windows® XP +SP1
DirectX®9.0a or higher
2 GB free fixed disk storage

Recommended for optimal performance:
1.8 Ghz CPU or faster
512 MB RAM
DirectX 9.0 compatible 3D-Graphic card with 64 MB RAM
Windows® 2000, Windows® XP +SP1
2 GB free fixed disk storage
DirectX® 9.0a or higher

baya fazla sistem istio, o grafiklere göre anlamsız..

muaha oyunda böyle bir yaratık var:

oyunun çook eksiği var.karakter geliştirmek için oynanacak bi oyun da diil, şimdiye kadar çıkan questler düzgündü, rpg havası yakalanmıştı ancak harita olmayışından feci baydılar.
Sosyal ağlarda paylaş

zhuahuahua bu ne be?
yasaklansın bu oyun. toparlak moblar var zararlı olabilir eehuehue.
ben almayı düşünüodum bunu şimdi böle görünce vazgeçtim[signature][hline]Chucky
Belgarionn Riva the Cabby of the HUN
Atillabey the Armsman of the HUN
Dantess the Infiltrator of the HUN
Polga the Sorceress of the HUN
Allegria the Skald of Tough Luck
Beathrix the Spiritmaster of Tough Luck
Sosyal ağlarda paylaş

ben oynadım biraz ama beğenmedim
bu oyunu divine divinity ile ve hatta sacred ile bile kıyaslamam ^_-[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...