Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gone In 60 Seconds Pazar 20:00

Mix

Öne çıkan mesajlar

Angelina Jolie'nin vitesi önüne alması (!) sahnesi dışında çok da izlenicek sahne yok[signature][hline]someone, 28 Haziran 2003 21:14 tarihinde demiş ki:
gülmeyin
Leopoldin, 28 Haziran 2003 21:15 tarihinde demiş ki:
hehe niye gülmmüüyoruz böle gerizekafalı ve zekalı insalara gülünür ve acınır.
someone, 28 Haziran 2003 21:17 tarihinde demiş ki:
tamam gülün o zaman
Leopoldin, 28 Haziran 2003 21:21 tarihinde demiş ki:
Tamam
Sosyal ağlarda paylaş

hödö hede*!angelina+şarışın+araba çalıyo* hede hödö[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı;Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...

Sosyal ağlarda paylaş

İşte ilginç olanda o yani bu filmde dolacak birşey yoktu ama adam düzgün basamadı gibime mi geldi film boyunca ne çıkınca abanmıştım gaza. Sonra EFS sistemi durdurmuştu beni. EşFrenSistemi :)

[Bu mesaj Absolut tarafından 08 Ekim 2004 12:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Abi filmin soundtrack parçaları var bende de nasıl gazlar var ya

Benim favoriler :

*Party up-DMX ( hardcore rap resmen-Snake adlı Hummer'ı tipler çalarken çalıyor filmde)
*Roll All Day-Ice Cube (anahtarları yutan kopeği zçtırmaya :) çalışırlarken gelen tiplerin arabasında çalan rap)
*Rap-Groove Armada (bunun nerde çaldığından emin değilim ama kafayı çekerken,kızla yiyişirken dinlenebilecek bir rap)
*Leave Home-Chemical Brothers ( güzel bir techno - hazırlanırken bunlar çalıyordu galiba )

ve liste dışı süper şarkı

Dazzled and Confused - Low Rider ( Bizimki konsantre olurken çalıyordu ama onemli değil nerde olduğu .. müthiş bir şey ya :) )[signature][hline]What we do in life,echoes in eternity.
Sosyal ağlarda paylaş

sountracklerinden nadide bi şarkı yazalımda tam olsun
the cult - painted on my heart (nicholas & angelina arabada öpüşürlerkenki sahnede çalıyor kendileri)[signature][hline][i]I'm done feeling like a skeleton, no more sleep walking dead.[i]

Sosyal ağlarda paylaş

ya ben de gördüm tv de yurtta herkes oturup izlicez sözleştik bakalım be izlememiştim bu filmi[signature][hline]Uzaklardan bir yerlerden bir çığlık duyarsanız bilin ki o çığlık ümidini yitirmiş birinin çığlığıdır o yüzden siz siz olun ümidinizi kaybetmeyin
Sosyal ağlarda paylaş

abi bu filmde memphis in kardeşi kip war ya aynı bizim thekingpin e benziyo ya bakışları fln. en azından ben baya benzetiyorum bi de siz bakın:

özellikle de şu son resmi benzetiyorum. tabi biraz yaşı ilerlemiş hali bizim kingpin in :)[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG: Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy

[Bu mesaj -MrBomb- tarafından 11 Ekim 2004 20:14 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...