Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

connection refused by update server

kopekolduren

Öne çıkan mesajlar

ya tam lag yok diyorum guzel guzel oynuyorum kendime armor weapon da buldum diyorum derken boyle bi seyler karsilasiyorum...
hayatimda bu kadar sorun cikaran bisey gormedim...
simdide update servere baglanamiyorum ve oyun acilmiyor...birde server maybe down diyor error :10049 diye bi hata veriyor ,kesecem kendimi en sonunda,
bilen varmi bu nedir ne degildir?
tskler
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar ben anlatamiyorum galiba...
diyorum ki update server down hatasi veriyor ve bu hatayi yaklasik 6 saat boyunca verdi ,yani demek istiyorum ki www.lineage2.com a girdim ve server status e baktim butun serverler online idi bu denedigim 6 saat boyunca ,refresh tusuna basarak ve siteyi surekli guncelleyerek de kontrol ettim acaba serverlerden biri offline oldu mu diye.

sonrasinda yapacak bi care bulamadigim icin buraya bu msj i biraktim belki boyle bisey baskasinin basina gelmistir veyahut cozumunu biliyordur diye

yani lutfen sirf yazmak icin yazmayin...

oyunu mart ayindan beri oynuyorum yeni baslamadim ama bu cins hatalar yeni yeni geliyor...[signature][hline]EsKiYa,low lvl elf archer,at kain.( yardimlarinizi bekler)
Sosyal ağlarda paylaş

l2 support ta mail attin mi?
Oyunu silip tekrar kurdun mu?

Olasi problem kaynaklari
>Sabit IP internet erisimi mi kullaniyorsun. (serverdan ban yemis olabilirsin. NC nin böyle bir uygulamasi bildigim kadariyla yok ama eminde deilim)

>Internet cikisinin ucunda firewall varmi (oyunun kullanidigi port kapanmis olabilir)

>En son makinana ne kurdun? Uninstall edip denedin mi ?

>Service pack 2 yi kurdun ve personel firewall ayarlarin sadece Pop3 (Mail), Http ve Https gibi connectionlara izin veriyor olabilir. ServicePack2 kurduysan personel firewall u disable et dene. Calisirsa PFW ayarlarini degistir.

Aklima gelenler bunlar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...