Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lineage 2 Accountu Almak istiyorum

mmorpgmaniac

Öne çıkan mesajlar

merhabalar, oyuna yeni başlayacağim biraz araştirdim karakterlere falan baktim ve arkadaşimin accountu ile oynadim. Level 52+ account ariyorum. Karakterin üzerinde itemlari ve güzel bir inventorysi olmasi tercihim. 52 dendüşük level da olabilir. Fiyat olarak çok uçuk bir para veremem 120-150$ arası düşünüyorum. Eğer çok uçuk bir karakteriniz var ise 200$ a kadar çıkabilirim hatta biraz daha kasabiliriz. ulaşmak için [email protected] dan bana ulaşabilirsiniz. Lütfen karakterinizin Server/Class/level ve item/adena bilgilerini yazip nekadar istediğinizi ve size nasil ulaşabileceğimi yazarsaniz memnun olurum
Sosyal ağlarda paylaş

chronicles 2 çıkmak üzere ve wow/eq2 ile lineage2 nin pek bi alakasi olduğunu sanmiyorum. Şu anda nasil ki insanlar shadowbane oynuyolarsa uzun bir süre de lineage2 oynanacak. Zaten normalde pek acc falan almam hangi oyunu oynuyosam item falan alirim ama c2 çok yakin olduğu için mecbur acc aliyorum. Arkadaşim bu forumu söyledi bir çok türk var acc satan dedi o yüzden bir mesaj atiyim dedim.

[Bu mesaj mmorpgmaniac tarafından 05 Ekim 2004 22:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

EQ2'ye benzemiyor hakikaten oldukça farklı. Lineage'in tarzını tercih ediyor olmama rağmen, arkasında destek ekibinin hantallığı yüzünden Lineage'i bıraktım (acc lvl 21miydi neydi). Ama wow'un pvp server'ını görmeden önce 200$ para vermemek gerekir. Para senin tabii, benimki tavsiye.[signature][hline]God created the earth in six days, on the seventh he rendered.
@ui ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]
ek$i | DevianArt | Eve-Online
Sosyal ağlarda paylaş

heHe..yok yanlışlıkla arkadaş benim accountla yazmış zaten de, o piyasayı kızıştırmak için :P yoksa L2 yi closed betadan beri oynuyoruz; kassa kendi yapar zaten :))

zaten o para nerdeee...[signature][hline]sadece ölüm ...
anlam bulur gözlerinde ...
Sosyal ağlarda paylaş

mümkünse beyinsizce yorumlarinizi kendinize saklayin. Ben 150$a top grade acc ariyorum yazmadim, güzel item dediğim oynanabilecek bişeyler olsun. Yani içi boş karakter istemiyorum, tabi ki üzerinde 2-3m lik item olan char da istemiyorum. Ebayde bişey satmak istiyosan da önce kendin git bi satmayi dene satamadiktan sonra gel burda lak lak yap. Ebay parasini real money olarak dönüştüremezsin çünkü bankalari kabul etmiyolar sadece ebay money olarak orda kalir. Ebay de bile zaten charlar 150$ civarinda gidiyo satmak istemeyen yorum yazmasin hele ki pasha gibi moronlar hiç yazmasin. Sen tr de 200$ a char satiyosun bi de bunu satmak kerizlik oluyo, esas keriz sensin böyle bi yorum yaptigin icin
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada mr.youknoweverything link atarsan şu 1000$lik karakterler için bakariz öğreniriz senin kadar biz de. Bi zahmet bi şey söylerken kulaktan duyma konuşma. prophet çok para edebilir normaldir assist char o ve üzerinde 34872394871milyon para olmasi da beni ilgilendirmiyo ama ben niye istediğim acc leri 300$ civarindan fazlaya bulamiyorum anlayamadim? adamlar biraz KERİZ galiba.
Sosyal ağlarda paylaş

lvl 50+ charlarin hepsinde top c grade item vardir yani bu demekki adamin uzerinde enazindan 15 milyon edecek item var bununda ebay fiyati yaklasik 300$ birde chara verilen emegi katarsak 100$+ eder 400$ demek
suan lvl50 olupta oyunda lower grade ile dolanan yok zaten lvl 52 den sonra B grade item kullanilabiliniyor..
ebaydan 10 milyon adena satin alip sifirdan bir karakter acarsan eger 3 haftada lvl 40 olabilirsin
Sosyal ağlarda paylaş

valla bi arkadas bu forumda 100milyona lvl40 char satiyo
ayni kisi 5m lik ve karakteri olan bi acc yi de ayni fiyata satiyo demek ki satilmiyo diye bişey yok. Gene de yorumlariniz için saolun ama gidip bi ebay de search edin bence karakterleri ondan sonra yorum yapin. senin gibi noname birinden kim 1m yi 10$ a alir saniyosun ki? yari fiyati olduğu halde kimse vermez. Bu yüzden ben bu forumlarda acc ariyorum. Herkez ebay master kesilmiş allahtan neyin ne olduğunu biliyorum
Sosyal ağlarda paylaş

arkadasim laf yapiosun bidi bidi lvl 40 karakter gunde 8 saat oynamayla 10 bilemedin 15 gunde hazirlanir olay 40 dan sora baslar zaten... En iyisi sen hic baslama en azindan bartzda baslama[signature][hline]Elastor 51 Prophet
Solymr 19 Darkelf Warrior( ilerde ortaligi kasip kavuracak)
Siyah 28 Scavenger
Sosyal ağlarda paylaş

muhuhauahua nerde bu karakterler yeme beni muhauhauahaua (got olmamaya calisiosun ama yalan soleme bari) muhauahuahauaha yaz karakterlerin isimlerini muhauhauahauah[signature][hline]Elastor 51 Prophet
Siyah 28 Scavenger
BARTZ
Sosyal ağlarda paylaş

hic yoktan gunde 10 saat oynarim.. Ole bi sn de hic kasmadıgım bi karakterle oynamam hemde 350 $ vercem... muhauahauaha.... ben verme degil alma taraftariyim gel bendede 52 prophet var satam sana 300$ o kadar pahalı diil[signature][hline]Elastor 51 Prophet
Siyah 28 Scavenger
BARTZ
Sosyal ağlarda paylaş

52 prophet 1000$a satiliyomus git ebayde sat
bu arada gayet ciddi bi sekilde almayi dusundugum bi acc idi prophet ama 2 tane olucak para vermek istemiyorum pek. ama buffer olarak kullanamiyacam bilmiyorum gene de. [email protected] ekle istersen bi konusalim ama 300$falan vermem bastan soyliim heyecan yapma hemen :)
Sosyal ağlarda paylaş

pascha ayip edion ama benim isime su koyuyosun ayip diil mi ... Bak gel 52 prophet ayni accda 19 darkelf warrior var ne yapmak istiosan hemen basliyabilirsin bi de 27 scavenger var %60 mi ne 20 25 dakkada 28 yaparsin onu.... 300$ bi sey diil.... bide unutum 27 human knight var isteren onuda Da yaparsin hersey var accda yani gel kacirma.... :P[signature][hline]Elastor 51 Prophet
Siyah 28 Scavenger
BARTZ
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...