Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

oyuna başlıcaz yardım.

Naf_Naf

Öne çıkan mesajlar

Meraba arkadaslar. Bizde bu oyuna 6 arkadaş başlıcaz. cd key leri aldık ve oyunu yükledik. Fakat hangi server lagsiz ve iyi onu bilmiyoruz.
Birde hangi ırkı tavsiye edersiniz.

Sizden istediğim bana hangi serverda oynamam lazım ve hangi ırkla kolay oynarım bunu sölemeniz.

Herkeze şimdiden teşekkür ediyorum[signature][hline]Naf_NAf (Ottoman Raiders)
Naf_Naf_Kargiii (The_Kargiii)
Sosyal ağlarda paylaş

en cok turk Bartz ve Kainde vakti zamanında en iyi pingide Bartz veriyodu bana ,ırk/class olarakda tavsiye sana dark avanger veya dagger class(aw/pw/th) olmandır oyun hakkında detaylı bilgileri bak en ustte sticky topic var onu bir incele orda yardımcı sitelerin linkleride var.[signature][hline]icq:140353
Sosyal ağlarda paylaş

yeni başlayan türkler hindemith'te.
lvl'larımız:
30
31
22
16
0
0

0 dediklerim çok yakında başlıyolar.

ayrıca hindemith'te lvl 45+ bir kaç türk daha var.
hindemith'e gelirseniz Adriannel isminden bana ulaşabilirsiniz.[signature][hline]Cherish your life while you're still around
Sosyal ağlarda paylaş

osgur unuttun sanırım tek healer var orda oda prophet healer deil buffer.. yanlıs gormediysem eger... oraya bi de elder eklesek muthis bi grup olabilir...[signature][hline]Elastor 51 Prophet
Solymr 19 Darkelf Warrior( ilerde ortaligi kasip kavuracak)
Siyah 28 Scavenger
BARTZ
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaslar yardımınız için çok teşekkür ederim. Ama kafayı sıyırcam oyunu 4.45 saate indirdim (1.450 gb) ama pacth halen daha sürüyor nerdeyse 5 saat oldu. 1024 adsl kullanıyorum sizce normalmi.[signature][hline]Naf_NAf (Ottoman Raiders)
Sosyal ağlarda paylaş

bende oyuna tekrar basladim kainde basladim orda da baya muhabebbet turkler var... hindemith deki arkadaslar yardimci olcaksa hindemith e git derim ben onlari tanimiyorum..
erica da hic tavsiye etmem cunku cok lag var ve hic turk yok sadece ben vardim :))

bide hangi char sececegine kendin karar ver mesela archer mi olcan yoksa healer mi yada tank(yuksek p def ve hp, dusuk p atk ve evasion,)
ve her irk in kendine gore ozelligi var...human archerler cok yuksek hp ye sahip ama ok yavas,elfler cok hizli kosuyor ama dusuk hp mesela boyle fark var...
dedigim gibi size ancak boyle yardimci olabilirim cunku bende yeni basladim...daha dogrusu server degistirdim....[signature][hline]EsKiYa,low lvl elf archer,at kain.( yardimlarinizi bekler)
Sosyal ağlarda paylaş

Bartz ta oynıyacaz sanırım. Araştırdığımıza göre ve verilen tavsiyelere göre orda hem türkler varmış hemde lag oranı azmış. Ama su Autoupdate bir bitse offf. Sabırsızlanıyorum valla[signature][hline]Naf_NAf (Ottoman Raiders)
Sosyal ağlarda paylaş

hehe bu oyunun tek sikici yani var oda su downloadlarda bekleme olayi.... oyuna geldiginize sorun olursa bana pm atabilirsiniz(gece boyunca online olucam) herkese ii oyunlar...[signature][hline]Elastor 40+ Prophet
Solymr 20+ Darkelf Warrior( ilerde ortaligi kasip kavuracak)
Siyah 20+ Scavenger
BARTZ
Sosyal ağlarda paylaş

yok bitio bitio bende 128 kullaniorum.. bu arada hepiniz ayni yerdeyseniz baglantisi ii olan ceksin oburleri harddiskten alsin daha rahat olursunuz bence o sekilde[signature][hline]Elastor 40+ Prophet
Solymr 20+ Darkelf Warrior( ilerde ortaligi kasip kavuracak)
Siyah 20+ Scavenger
BARTZ
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaslar Ne acicaaniza karar werdikten sora elimizden gelen yardimi yapariz.(Bartzda Oynarsaniz).Bu arada yeni charactere basladim adi Fitirik TH olucak 1 yil icinde :D.Yaklasik 10 dk oldu acali :D[signature][hline]Fity Silver Ranger
Fiti 30 Scavenger (Cok Cilgin Tanklarim :P)
Sosyal ağlarda paylaş

55+ 3 kisi var bizden yardim ederis yanlız sunu unutmayin group friendly bi karakter acmaya calisin oyununu solosu lvl 32 de biter =) + Bartz da farmerin coklugu nedeniyle fiyatlar diger serverlara gore daha dusuk aklinizda bulunusun.Gelecegi olan bi karakter acin.Orc felan deyip gecmeyin Warcryer felan super gider.Iste takilin kafaniza gore
Sosyal ağlarda paylaş

ohh bea en sonunda upgrade bitti ve oyuna girdim. lvl4 oldum derken ölüverdim ve beni bir şehre attı. Ama sehrin dısındaki yaratıklar ilk cıktıgım yerdekilerden çok çok daha güçlü ve ölüp durdum uehuehe. Bu oyunda teleport gibi bişi yokmu ilk çıktığım yere geri döniyimde lvl kasıyım[signature][hline]Naf_NAf (Ottoman Raiders)
Sosyal ağlarda paylaş

Dark elf başladım cıtır bir hatun sekli :) Başta merdivenli bir yerde baslattı dısarda goblin bide tilki benzeri yaratılar vardı. Ölünce bussuru milletin tezgah kurdugu bir yere attı. Dısarı cıkmak için yuvarlak cizmek gerekiyor otoparklardsaki gibi. ama dısardaki yaratıklar benden çok çok güçlü. ve geri dönemiyorum[signature][hline]Naf_NAf (Ottoman Raiders)
Sosyal ağlarda paylaş

Harita aldin mi harita questi var bak merkezde bi el var ya hatirladigim kadariyla oyleydi elin acik oldugu taraf ta bi temple var orda 1-5 lvl arasi yaratiklar var ayni zamanda o templedan world map questi var onu alip daha da rahatlayabilirsin.Yaratiklar genelede sehre yakinligiyla kademe kademe buyuyor sehre en yakin yerlerde kucuk yaratiklar var aklin bulunsun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...