Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

başbakan kolon kanseri ?

nscorp

Öne çıkan mesajlar

Tamam ama adamın yalakası olup onlarca yuzlerce yalaka yazı yazıp sonra göstermelik şu hareketleri yapınca yemiyoruz demeye getiriyoruz bizde.

Yoksa elbette düzgün köşe yazarları var ama ahmet altan degil, şimdi bizi yorup padişahım çok yaşa konulu yazılarını döşettirme buraya ara bulursun her tarafta.
Sosyal ağlarda paylaş

Dayım 2 sene önce bu hastalığı geçirmişti. Yaklaşık 30-35cmlik bir kısım alınmıştı ve yaklaşık bir sene hafif düzeyde kemoterapi gördü. Erken teşhis sayılacak düzeyde bile bu kadar ağır bir tedavi görmesi cidden beni çok etkilemişti. Hele organ boşaltım sistemi üyesi olduğundan hastane dönemindeki hali cidden çok kötüydü. Allah kimseyi böyle hastalıklara düşürmesin.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Ancak söylemeden edemeyeceğim, yaptığı kötü icraatların ve olumsuz tavrının birebir kendisine yansıması gibi adeta bunlar. Köylülerin annesine laf ettikten ve "birisi de ölmüş mü nolmuş" diye saygısızlık ettikten sonra sonra kendi annesini kaybederek hem bir insan için annesinin hem de ölümün önemini kavraması, doktorları boğazlayan saçma sapan bir yasayı inatla sürdürmesi sonucu da o doktorlara muhtaç kalıp kendi ameliyatını yasayı çiğneterek yapmaması gereken bir profesöre üniversite hastanesinde yaptırması belki aklını başına getirir, umarım bu hastalığı atlatırsa hatalarını görmesini sağlar biraz.

şu altta kalmasın ya
sevenlerine gelsin hatta
Sosyal ağlarda paylaş

Yok be oglum o kadar degil hani yaşasın hatta bizlere çektirdikleri ve kendisi dahil çevresindekilerle beraber götürdükleri yüzünden cezasını çeksin falan ama bir insana ölsün diyecek kadar gaddar olamayız olmayalım olmamalıyız yani. Kaddafi öldürenlerden farkın ne kalır ondan sonra çok saçma.

Benim nefret ettigim bir adam igrendigim bir adam bile olsa %50 oy almış adam için 'ölsün' diyemem ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Kendin öldürünce demokrasi , hastalıktan ölsün diyince ileri demokrasi. Yedirebilirmişiz harbiden.

Ben hala yaşasın sonra iktidarı kaybedip 2023te cezasını çeksinden yanayım ama ölmesini daha dogrusu bu şekilde olmesini asla isteyemem çok yanlış geliyor bana. İnsanlıkla ilgili bütün kötü şeyler tek bünyede buluşmuş olsa 'ölsün' diyemem.
Sosyal ağlarda paylaş

Üzüldüm ya.. allah acil şifalar versin. Radyoterapi zatten olmuyor kolon ca'ya ama kemoterapiye gerek duyulmaz diye umuyorum.

Benim babam da geçirdi. Biz 2 hafta hastanede kalmıştık, nekahat dönemi aşırı sancılı. Başbakan yine iyi toparladı (sanırım). Bir de O yaşlarda çok yaygın gerçekten.
Sosyal ağlarda paylaş

Konu başlığı, Paticik Turnusol Kağıdı görevini yapmış.

İkinci Ergenekon davasında 119’uncu duruşma yapıldı. Aralarında gazeteciler Mustafa Balbay ve Tuncay Özkan’ın da bulunduğu 25’i tutuklu toplam 117 sanığın yargılandığı davanın dünkü duruşmasında söz isteyen İnönü Üniversitesi eski Rektörü Prof. Dr. Fatih Hilmioğlu, “Ben hekimim ve hipokrat yemini ettim. Ettiğim hipokrat yemini gereği size burada gördüğüm iki konuyu anlatmak istiyorum” dedi, şunları söyledi:

Tutuksuz sanık avukat [i]Yusuf Erikel geniz tümörlü bir hasta ve tümörün çapı 6-7 cm’ye ulaşmış. 1 yıl boyunca cezaevinde ve duruşmalarda şikayetlerinin devam etmesine rağmen neden hastaneye sevk edilmemiştir? Tümörün çapı 6-7 cm’ye ulaşmış bir hastanın ömrü en fazla birkaç yılla sınırlıdır. Erikel’in yaşını bilmiyorum ama 30 yılı elinden alınmış.

Prof. Dr Mehmet Haberal’ın rahatsızlığı kalp ritim bozukluğu. Ancak onun ritim bozukluğunun ’Ventriküler Taşikardi’ olduğunu burada öğrendim. Ve bu bozukluk ani ölüme yol açabilecek bir ritim bozukluğudur. 30 gün sonra seçimler var, ancak bu hastalık 30 saniye içinde bile Mehmet Haberal’ı, insanı ölüme götürebilir. (Harvard Üniversitesi’nde yayınlanan bu hastalıkla ilgili bir makaleyi mahkemeye sundu) Bu makalenin daha başında ’Ventriküler Taşikardi eşittir ani kalp ölümü’ yazıyor. Bu yazının önünde hipokrat yemini etmiş bütün hekimlerin eğilmesi gerekir, özellikle Haberal’la ilgili raporu hazırlayan hekimlerin.

Meslektaşlarımın gözündeki korkuyu gördüm. Tedavi gördüğüm hastanelerde bana doğrudan da söylediler. Meslektaşlarım üzerindeki bu korku ortamı devam ettiği sürece Yusuf Erikel vakası ne ilk ne de son olacak. Korku ortamını kim yaratmıştır bilmiyorum, ama bu korku ortamını yok etmede size büyük görev düşüyor. Meslektaşlarım üzerindeki bu korkuyu kaldırın. Yusuf Erikel bu salonda kan kustu. Adalet kan kusturuyor. Bir hukuk insana kan kusturuyorsa diyebilir miyiz ki içinde adalet var. Böyle bir şey olabilir mi?[/i]

http://haber.mynet.com/adalet-kan-kusturuyor-570977-guncel/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...