Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kedileri sevmeye başladım, almayı düşünüyorum...

Ferrero

Öne çıkan mesajlar

Nefret ettiğim hayvanlara Pati Pet bölümü sayesinde hayranlık duymaya başladım. Bende bitane almayı düşünüyorum... Doberman Pincer vardı fakat koku ve uyuz komşular yüzünden vermek zorunda kaldım cancazımı :( neyse işte kedi düşünüyorum fakat tatlı sevimli olsun istiyorum. Karizma olmasına gerek yok, sokak kedisi tipi olmasın çok tatlı olsun :) ama cinslerden anlamıyorum ne önerirsiniz? (az tüy döken ve az kokanlar tercihimdir :))[signature][hline]XaeroFarb, 25 Ocak 2003 18:51 tarihinde demiş ki:
Benim hatunun simsteki erkek arkadaşını katletmiştim havuza soktum sonra havuzun merdivenini sattım eleman boğuldu öldü Sonrada bide saveledim manyak oldu...
Sosyal ağlarda paylaş

1. sı kedıler kokmaz. Hatta senden,benden temızler :)
Tum cınsler tatlı aslında. Ama genelde ıran cınslerı daha hos tabı. Ama ınanılmaz tuy dokerler.Sıyamlar ıdeal ama cok hareketlıler.Iran cınsı gunun buyuk bolumu uyur.Asla mıyavlamaz desem yerıdır.Ya da cok nadır mıyavlar dıyeyım.Iran kedılerının bakımıda cok zor.her gun taramak ve gozlerını temızlemek zorundasın.Sıyam al derım.
Sosyal ağlarda paylaş

Her hayvan ılgı ve bakım ıster. Ama kedı cınslerınde kısa tuy tabıkıde avantajlı.Iran kedılerı bakımı en zor olanları.Sıyamlarda cok hareketlıler her dakıka ılgı ısterler.Cok oyuncular.Ve ılgı gostermedıgın zaman cok kotu mıyavlar.Bu arada kopek soyuna en yakın kedı cınsı siyamlardır.

[Bu mesaj Patik tarafından 29 Eylül 2004 23:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
said:
Ferrero, 29 Eylül 2004 22:25 tarihinde demiş ki:
Nefret ettiğim hayvanlara Pati Pet bölümü sayesinde hayranlık duymaya başladım.

bu mudur budur :-p
şaka bir yana bence ya siyam al yada iran kedileri al. iran kedilerine tepsi surat'da diyebiliriz :-p suratları düzdür. fazla tüylüdürler.
siyamlar mavi gözlüdürler ve çok tatlıdırlar. patipet bölümüdeki pet siteleri kısmındaki kedilerle ilgili olan linklere bakmanı tavsiye ediyorum..[signature][hline]===> orc_lord <===
orc_lord in melancholy (day 15)
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
Pati Pet
PLAYINGARENA
*Kuşu öldüğü için üzgündür*

Sosyal ağlarda paylaş

Bide şey sorucam saat 8 den akşam üstü 4:30 a kadar evde kimse olmuyor bi sorun olur mu?[signature][hline]evet arakçıyım. ama pişmanım bi daa yapmıyca
XaeroFarb, 25 Ocak 2003 18:51 tarihinde demiş ki:
Benim hatunun simsteki erkek arkadaşını katletmiştim havuza soktum sonra havuzun merdivenini sattım eleman boğuldu öldü Sonrada bide saveledim manyak oldu...
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada aslında bana kedileri sevdiren bu siyam kedisi oldu..

Bende yavru bi siyam kedisi istiyorum nereden bulurum ki hiçbir bilgim yok... :([signature][hline]evet arakçıyım. ama pişmanım bi daa yapmıyca
XaeroFarb, 25 Ocak 2003 18:51 tarihinde demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

Ankara kedılerıde en az Iran cınslerı kadar tuy doker.Ikısı arasında tercıh yapmak gerekırse tabıkıde Iran derım. Ama tuy sorunu yasamak ıstemıyorum dıyorsan Siyamlar en guzelı.

[Bu mesaj Perkins tarafından 06 Ekim 2004 23:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bence de siyam al kalp kurtucu neymiş ben 6 yıldır besliyorum hiç bi sorunla karşılaşmadık şu ana kadar:) Çok tembel bi kedim var.Siyam kedileri hareketli diolar ama bizimki garfieldın dişi versionu galiba:D Herneyse Siyam kedisi almanı tavsiye ederim.[signature][hline]"Ekmek bulamıyorlarsa Pasta Yesinler"
Sosyal ağlarda paylaş

Bencede siyam kedisi al... Benimde bir siyam kedim var.Butun gun calisip eve dondugumde kapida beni bekledigini gormek en buyuk zevkim... Hem siyamlar, onunla konustugunda sana cevap veriyorlar kucuk miyavlamalarla en cok sevdigim ozellikleri bu...Birde birmanlar var, onlarda siyamlara benziyor ama uzun tuyluler... Tuyleriyle basa cikabileceksen birman da alabilirsin :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Porina, 08 Ekim 2004 09:41 tarihinde demiş ki:
Butun gun calisip eve dondugumde kapida beni bekledigini gormek en buyuk zevkim...

tat kacırıcı konusmalar yapmak istemem ama kopeklerin karsılamaları kat kat daha guzel bence... eheh
yanlıs anlama yani de
Sosyal ağlarda paylaş

Sana katiliyorum, kopekler kesinlikle daha duygusallar ve sevgilerini gostermeyi gercekten iyi biliyorlar... Ancak calistigim ve gunun tamamini evden uzakta gecirdigim icin malesef kopek alamiyorum ve sevgili kedimin beni karsilamasiyla yetiniyorum ne yapayim :)
Sosyal ağlarda paylaş

kesinlikle tekir öneririm; hatta bence sokaktan yawru al, ya da bir weterinerden... hem böylece sokak kedileri yawaş yawaş azalır hem de tekirler çok oyuncu kedilerdir... benim kedim ingiliz tekiri-kısa tüy. fazla tüyü dökülmüyor, şu an dört yaşında... çok oyuncu we yaramaz-ama mesela toprakları fala deşmez... ama ara sıra gelir aklına şeytanlık...[signature][hline]Rock Mania!!!
http://member.lycos.couk/wordofwhispers
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...