Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mage-guide?

Ceday

Öne çıkan mesajlar

Genelde guidelar ingilizce, türkçe guide için türkçe ragnarok sitelerine girmeniz lazım, onun dışında bir guide olmasa da ben her türlü sorunuza cevap verebilirim. Neyi öğrenmek istediğinizi;
1-.......
2-........
3-.........
.
.
.
Şeklinde sorarsan tek tek açıklamaktan zevk duyarım.[signature][hline]8x/50 Swinger Rogue
Others cannot understand and some watch with fright, but in reality, if he gets mad, nothing in sight can be considered safe.
Sosyal ağlarda paylaş

ben mage statlarından bahsediim bi başlangıç olması açısından..
str vit luk statlarına SAKIN puan verme

çünkü mage için en en önemli stat INT dir.. int büyülerinin vereceği damageyi artırır.. bu yüzden 99 olacan kadar int'e ver.. daha sonra (int 99 ladıktan soora) dex veya agi ye verebilirsin..

dex--> büyüleri daha hızlı castlemenizi sağlar (75 dex hızı yarı yarıya düşürüyor)
agi--> flee oranını artırıyor..

benim tavsiyem intden sonra dexe yönelmen...[signature][hline]Web: www.desolator.tk
Mail:
[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

korkut.varisimiz.com benim hazırladıgım bir sayfa var ama ta beta zamanından kalma . Burdaki anlatılan çoğu şey dogru fakar bir ekleme yapıyım bu buildi arkadaşım yaptı ve gerçekten çok daha iyi bir build oldugu kanısındayım garip gelecek ama inti70de bıraktı ve dexe vermeye başladı 75sonrasında full int giden magelerden çok daha kısa zamanda çok daha fazla zarar veriyordu . sadece bilinmesini istedim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...