Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sigara içer gibi; ama sanki içmez gibi...İlk buharlaştırıcım ve ben.

huun

Öne çıkan mesajlar

RedallHoor said:

Türkiye'de bulunan elemanlar güzel fiyatlardan giydiriyorlar (150-250 Lira) fakat amazon'dan falan toplamda 33 euro (kargo dahil) sipariş verebiliyorsunuz. Denemek isteyen, aklında sorular olan birileri varsa yardımcı olabilirim.

bildiğin gerçek sigara gibi mi? bir tanesi kaç gün dayanıyor? duman, koku falan çıkarıyor mu?
Sosyal ağlarda paylaş

Bende bu model var. Bunun özelliği direk daha fazla likit alması ve uzun süre dayanması. Bir de kapsül tanklar var ki onlar belli bir kullanımdan sonra (şu an o kullanımı test etmekteyim) yeni tank gereksinimi duymanızı sağlıyor.

Sanırım e-sigara alırken en dikkat edilmesi gereken şey MAH oranı ve uygun likit seçimi. Mah oranı 650 ise tek şarj ile 800 nefes almanız mümkün oluyor. 1000 Mah olduğunda bu oran daha da artıyor tabi.

Model konusuna gelince eGo CE-6 modeli şu an piyasada en çok rağbet gören model sanırım. Ben amazon üzerinden farklı bir model daha siparişi daha verdim, onun da linki burada linkteki model üstteki ile aynı değil, bu modelde kapsüllere koyuluyor likitler. Kapsüllerin de ömrü 5-10 gün arası değişiyor.

Eğer e-sigara siparişi verecekseniz amazon üzerinden vermenizi öneririm. Türkiye'de 1 tane fiyatına 3 tane falan alabiliyorsunuz Amazon ile.

Tad konusunu yazmayı unutmuşum. Bende şu an 3 farklı likit var, Elma, kahve, Camel

Camel, bildiğimiz aromalı Camel tadını %60 oranında alabildiğiniz boğaz yakmayan bir tada sahip. Elma ve Kahve'de içtikten sonra ağzınızda bir lezzet bırakıyor. İlk içişte tad alma konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz fakat içtikte daha da hoş olmaya başlıyor dumanın tadı.

Bu arada Likitler 20 paket sigaraya bedel durumda, uzun bir süre idare eder 30 lira verip aldığınız 3 şişe likit sanırım. Deneyip görücez.
Sosyal ağlarda paylaş

bu şeyi aldığım zaman sigara molası falan vermeyeceğim oturduğum yerde iş yerinde takılırım kalem gibi kimse de anlamaz ne güzel ancak merak ettiğim bir şey var ben vinstın layt içiyorum aratır mı bu sigarayı? yani her sigaranın bir ağırlığı var benim boğazım buna alışık, senin önerdiğin şey maltepe gibi çıkmasın?
Sosyal ağlarda paylaş

kavurma said:

bu şeyi aldığım zaman sigara molası falan vermeyeceğim oturduğum yerde iş yerinde takılırım kalem gibi kimse de anlamaz ne güzel ancak merak ettiğim bir şey var ben vinstın layt içiyorum aratır mı bu sigarayı? yani her sigaranın bir ağırlığı var benim boğazım buna alışık, senin önerdiğin şey maltepe gibi çıkmasın?

abi sen o sigarayı içerken sigarayı bıraksan aramazsın zaten öyle hafif birşey içiyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...