Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir kaç soru

Naf_Naf

Öne çıkan mesajlar

oyuna başladım sonunda ama bir iki konu kafama takıldı ve kurcalıya kurcalıya bulamadım.
1-) Bu oyunda üstümdeki paraları bıraka bilceğim bir bankam varmı. Varsa nasıl bırakıyorum.
2-) Ölünce bir şehre gittim ama ordaki yaratıklar çok güçlü ilk başladığım şehre nasıl dönerim.
3-) Bir yaratığa atack vermek için illa mause ile çift tıklamammı lazım yoksa başka bir target ve atack tuşu varmı.
4-) Şehirlerde dolanmak için bir teleport mevcutmu. Ve mevcutsa bu teleporttan geçmek paralımı.
5-) Her ırkın şehri ayrımı ve ben başka ırkların şehrine girebilirmiyim.
bu sorulara cevap verebilirseniz çok sevinirim.[signature][hline]Naf_NAf (Ottoman Raiders)
Naf_Naf_Kargiii (The_Kargiii)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Naf_Naf, 08 Ekim 2004 11:09 tarihinde demiş ki:
oyuna başladım sonunda ama bir iki konu kafama takıldı ve kurcalıya kurcalıya bulamadım.
1-) Bu oyunda üstümdeki paraları bıraka bilceğim bir bankam varmı. Varsa nasıl bırakıyorum.
2-) Ölünce bir şehre gittim ama ordaki yaratıklar çok güçlü ilk başladığım şehre nasıl dönerim.
3-) Bir yaratığa atack vermek için illa mause ile çift tıklamammı lazım yoksa başka bir target ve atack tuşu varmı.
4-) Şehirlerde dolanmak için bir teleport mevcutmu. Ve mevcutsa bu teleporttan geçmek paralımı.
5-) Her ırkın şehri ayrımı ve ben başka ırkların şehrine girebilirmiyim.
bu sorulara cevap verebilirseniz çok sevinirim.

1) parani biarkmana gerek yok para ustunden du$mez
ama sehirde "warehouse" lar var onlara birakabilirsin banka baabinda

2) dolana dolana millete sora sora donebilirsin yada birilerinden para dilenip bir world map alip bakabilirsin

3)alt-c yaparsan actions menusu acilir orda attack rest falan hersery var onlari sag taraftaki shortcut menusune surukleyip birakabilirsin

4)teleportlar parali ve gayet pahali

5)her irkin ayri sehri var istedigine gidebilirsin ama hepsi birbirinden gayet uzak
hele humanlarin bulundugu ada allahin siktir ettigi yerde
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...