Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Başlamayı Düşünüyorum Yardımcı Olurmusunuz!

yasoo

Öne çıkan mesajlar

Mrb herkese open beta da oynadım lvl 28 human warrior um wardı biraz yawaş olmasına ragmen stun attack kurtaruyordu şimdi yaniden başlamak istiyorum ve class seciminde asılı kaldım aslın da Human Gladiator yapmak istiyorum ama arkadaşlarım assain açmamı öneriyorlar biras araştırdım sadece human gladiatorde two weapon style olayı war ne dersiniz warrior açıcam ama klas ne olmalı?? teşekurler şimdiden[signature][hline]Use Condom Be Safe H.I.V
Sosyal ağlarda paylaş

Gladiator guzel bi damage dealer ama DD acacaksan benim sana onerim aw olacaktir.. Ama sunuda soliyim ben by konudan fazla anlamam insanların soledigini soluorum... Human acacaksanda en gecerli karakter bence DA olur.. Karar sana kalmış oyunu oyniyacak sensin.. En onemlisi kimsenin ne soyledigi degil en cok zevk alabilecegin karakterle oynamaktır.. Onu dusunerek aç bence....[signature][hline]Elastor 51 Prophet
Solymr 19 Darkelf Warrior( ilerde ortaligi kasip kavuracak)
Siyah 28 Scavenger
Sosyal ağlarda paylaş

bir partyde kesinlikle gladiator yerine blade danceri tercih ederim yaptigi bufflar cok guzel ve magelerin bufflari ile birlikte kullaninilabiliniyor hp dez avantaji var fakat zaten tank degiller buffer ve damage dealer
ayrica uzerinde buff varsa plains walkerlar abbys walkerlari eziyor ki partylerde bir suru buff oluyor uzerinde
Sosyal ağlarda paylaş

tabiki arkadaslar cok hakli partide onemli olan BD dir... Tutupda bd olmayan bi partiye gladiator almazsin ama dedigim gibi karakterlere ii bak en onemlisi senin ne istedigin tank mi olmak istiosun DD mi ona sen karar vericeksin... Bi noktadan sora sikilipta donemicek bi noktada olabilirsin[signature][hline]Elastor 51 Prophet
Solymr 19 Darkelf Warrior( ilerde ortaligi kasip kavuracak)
Siyah 28 Scavenger
Sosyal ağlarda paylaş

Abi hic bi zmn Su guclu sunu aciim deme.Kendi istediini ac.Biz bisey deriz yarin nerflerler charcteri sende zor durumda kalirsin.We bu oyunda su ezer bu buzer yok bence.Olay LvL a bakar.Sen kendiistediini ac.Sen karar wer yap arastirmani wer kararini.L2orphus un skill sayfalari guzel bayaa ordan yararlanabilirsin.Ayrica compare skills olayi da sana yardim eder
Aramiza tekrar hosgeldin :D[signature][hline]Fity Silver Ranger
Fiti 30 Scavenger (Cok Cilgin Tanklarim :P)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...