Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

IE 6 sorunsalı

LethE

Öne çıkan mesajlar

şimdi benim anlayamadığım.. paticik de internet bölümüne giriyorum.. bu mesajı yazıyorum.. sonra internet bölümünde göremiyorum (manual refresh atnaa kadar). ayarlarıda default aptım. sonra baktım. yok öyle bişi bulamadım..
2. sorunumsa otomatik tanımlama.. mesela google da "fallout" u arattım sonra boş ken tıkladığımda bir listede fallout çıkıyo yada falling yazıcağım fallout a tamamlamaya çalışıyo. (otomatik tanımlama kapalı) bunud a çözemedim.. yardımcı olabilcek biri varsa sevinirim..
thanks in advance :P[signature][hline]KoC
Emaleth, 21 August 2003 18:13 tarihinde demiş ki: çok topik mi kilitlendi, vurun emalethe. threadiniz mi kilitlendi, vurun emalethe
Sosyal ağlarda paylaş

saol "erdem" (isimleri de açık ediyoz..... hayırlısı)
netscape kurmayı bende biliyorum. ben ie çalışsın istiyorum . ne öyle ie çalışmadı netscape a kaldık gibi (hani kurarım o ayrı)[signature][hline]KoC
Emaleth, 21 August 2003 18:13 tarihinde demiş ki: çok topik mi kilitlendi, vurun emalethe. threadiniz mi kilitlendi, vurun emalethe
Sosyal ağlarda paylaş

eööö Gece 3.5 da yazmısım olabiler.
Ama ne o mitte falanmı calısyosunda ısımlerı acıklama olayı falan dıyosun :)

Netscape kraldır. Okadar dıyorum. Gıcık IE'Nın sorunlarının bıtanesını gormedım su ana kadar.
Olmassa opera kullanng mozilla kullang ce$it cok yani eheh[signature][hline] The Truth is out There

[Bu mesaj BlaCk_DmC tarafından 06 Ekim 2004 14:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

IE den çok daha fazla özelliği olan, daha hızlı, daha güvenli, daha esnek ve daha kımıl kımıl Mozillayı hala neden kullanmıyorsunuz, algılayabilmiş değilim.[signature][hline]Q: How many IBM cpu's does it take to do a logical right shift?
A: 33. 1 to hold the bits and 32 to push the register.
Sosyal ağlarda paylaş

adı çok kötü. bide bi yerde görmedim daha siz söylüyonuz şimdi ilk duyuşum.. gozilla vardı ama oda download programıydı die hatırlıyorum..:D
neyse bi bakayım suna[signature][hline]KoC
Sosyal ağlarda paylaş

düzeldildi bea!!!depolanan sayfalarının ynei sürümünü denetle olayın hiçbir zmn yapmışlar.. (kardeşim abim babam .. hangisi?).
yinede cook saolun.[signature][hline]KoC
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...