Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SATURN Taksim GGcUp SenioR No20 (Toplam 37 Ödül)

Bursat

Öne çıkan mesajlar

huun said:

o değil de swarm ne biçim koyacak oymana belli değil

swarmla aramızdaki dostluğu ve esprili çekişmeyi bilmene rağmen aramızda düşmanlık varmış gibi o buna koyacak tarzı bir cümleyi sana yakıştıramadım. espri olarakta alamadım cümle sonunda gülücük felanda yoktu. tebrik ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

Oymanq said:

onu boşverdinde eş dost akraba gelin turnuvaya. Ben swarmı en az 50bin kişinin önünde tokatlamak istiyorum. Bir mc gibi murloc kostümü giyip fanlarımı çoşturmak istiyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=IZmTAnc3ghI&feature=related
Sosyal ağlarda paylaş

Oymanq said:

swarmla aramızdaki dostluğu ve esprili çekişmeyi bilmene rağmen aramızda düşmanlık varmış gibi o buna koyacak tarzı bir cümleyi sana yakıştıramadım. espri olarakta alamadım cümle sonunda gülücük felanda yoktu. tebrik ederim.

yaşayacağın hezimeti unutturmak için kullanacağın gergin ortamın altyapısını kurmaya çalıştığını düşünüyorum. bunca yıllık hukukumuz olduğundan bilirsin ki; bizler asla düşmanlıkları körükleyici tutumlar almadık.

bu gereksiz tartışmaya devam edebiliriz; ama bence swarmın seni nasıl oyum oyum oyacağını konuşursak daha iyi olur.
Sosyal ağlarda paylaş

huun said:

Oymanq said:

yaşayacağın hezimeti unutturmak için kullanacağın gergin ortamın altyapısını kurmaya çalıştığını düşünüyorum. bunca yıllık hukukumuz olduğundan bilirsin ki; bizler asla düşmanlıkları körükleyici tutumlar almadık.

bu gereksiz tartışmaya devam edebiliriz; ama bence swarmın seni nasıl oyum oyum oyacağını konuşursak daha iyi olur.

Nasıl hezimet mesala şunlar gibimi?. Mesala tüm türkiyeye eniyi benim deyip sleeepe karşı finalde 3-1 yenilmek gibimi? Yoksa halen en iyi olduğunu iddia edip bu seferde spartacuse elenmekmi? Böyle hezimetlermi. Bunca yıllık hukuka rağmen x seni oyacak koyacak tarzı muhabbeti realde kimseye yapmama rağmen senin buna devam etmenmi?
Bencede devam etmeyelim bu gereksiz tartışmaya.
Sosyal ağlarda paylaş

harristhegosu said:

oyman yenecek ya bence , isterse cok sey yapabilir . Bir keresinde bir turnuvada beni zorlamişti.

yenme yenilme muhabbeti değilde emir hani ben swarmla şakalaşırken ki oda bana in game'de bir ton laf atıyor bu işi gerginlik gibi göstermenin manası yok. Hele koydu koyuldu muhabbeti bu işin en saçma muhabbeti. Yıllarca bw'de şu taşşak muhabbetler döndü birinde ben sana koydum gibi bir espri olduğunu hatırlamıyorum. Genelde kolasına oynanır kolasını aldım , kola fabrikası var , maç vermiyorum tarzı şeyler söylenir. Sen bu geyiklerin en fazlasını yapan adamlardan birisin ki ben senin esprilerinde bir tane bu tarz birşey olduğunu hatırlamam.
Sosyal ağlarda paylaş

Oymanq said:

Nasıl hezimet mesala şunlar gibimi?. Mesala tüm türkiyeye eniyi benim deyip sleeepe karşı finalde 3-1 yenilmek gibimi? Yoksa halen en iyi olduğunu iddia edip bu seferde spartacuse elenmekmi? Böyle hezimetlermi.

oyman haklı arkadaşlar, çok büyük terbiyesizlik yaptım. yukarıdakileri de alıntıladım ki gerginliği!!! çıkartan tarafın ben olduğu anlaşılsın. benim açımdansa, ortada gerginlik falan yoktu zaten. iki geyik çevirelim dedik ama belli ki başaramadık onu da. gittik olabilecek en talihsiz kelimeyi seçtik.

eskinin lafları özlediysen tekrar edeyim: swarm seni kazıyacak, paspas edecek, oyun vermeden turnuva dışına itecek. var mı itiraz ettiğin nokta? hemen özür dileyip, düzelteyim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...