Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyun yüklemelerinde disk0 istiyor

Grom

Öne çıkan mesajlar

Bu disk 0 istemesi ilk defa bende jedi academy de oldu. YÜkleme şöyle diyor:
Setup needs disk2 for data3.cab
Sonra 2. cd yi takıyorum ve sonra şöyle diyor:
Setup needs disk0 for data4.cab
Bu ne demek böyle? Hem disk0 diye bir şey yok hemde data4.cab. Ama oyunu ilk alıp yüklediğimde hiçbir sorun yoktu. Hatta bu sorun başka cd den deneyince de oldu. Hatta windows a format atınca da oldu.[signature][hline]It Is A Good Day To Die
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır yav. Korsan cd olup olmamasından değil. Başka cd den denediğimde de aynı sorun oluyor ama o denediğim cd yi başkasının bilgi. sinde çalışıyor. Başka bir çözümü olmalı[signature][hline]It Is A Good Day To Die
Sosyal ağlarda paylaş

en çok baldur's gate 2 de karşılaştım bu hata ile.
hatta kısa zaman önce açılmış benzer bi konu vardı aynı hata ile ilgili.yanlış yönlendirmek istemem ama sanırım cidden format dışında çözümü yok.tabii formattan önce kesinlikle başka bi cd den dene.[signature][hline][b]MetaLLordS member[b]
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm. Tamam. Bu sorun roller coaster 2 de de oluyor. Ayrıca onda 2. cd diye bişey de yok. Yüklemenin ortasında disk0 ı istiyor. Ama o oyunda daha önceden çalışmıştı. Sanırım cd romdan. Ama ne oldu da cd rom böyle sorun vermeye başladı anlamadım[signature][hline]It Is A Good Day To Die
Sosyal ağlarda paylaş

valla işine yararmı bilmem ama.. 3 cd lik bi oyun vardı. 2 sini taktım makineye.. ilkini bitirdi. 2.yi istedi gosterdim.. sonra 3. de olan dosyayı 2. cd de istedi.. neyse en sonunda buldum dosyayı 3. de oldu.. (buda daha once olmamıştı. tek tek tkamıştım. ben ona bağladım)
hani belki alakalıdır...[signature][hline]KoC
Emaleth, 21 August 2003 18:13 tarihinde demiş ki: çok topik mi kilitlendi, vurun emalethe. threadiniz mi kilitlendi, vurun emalethe
Sosyal ağlarda paylaş

bunda şöyle bişiy oluo
oyunun 4cd lik
1. cd de data0.cab
2 de data1
3..
4 de data3.cab
cdler bitio
sonra diyo ki
5. cd yi veya data4.cab i olan cd yi tak diyor
benim bg2 de böyle oluyordu.[signature][hline]It is said that the mere touch of a kami is like embracing the sun itself.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 05 Ekim 2004 20:00 tarihinde demiş ki:
bunda şöyle bişiy oluo
oyunun 4cd lik
1. cd de data0.cab
2 de data1
3..
4 de data3.cab
cdler bitio
sonra diyo ki
5. cd yi veya data4.cab i olan cd yi tak diyor
benim bg2 de böyle oluyordu.

Aynen benim sorun gibi işte. Bende en son data3.cab var ama yüklemede data4.cab istiyor[signature][hline]It Is A Good Day To Die
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...