Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

erenköy ultratv sorun?

malsahibi

Öne çıkan mesajlar

sabah kalktığımdan beri bi sorun var. benden mi bölgesel mi anlamadım. modem ışıkları normal.
sadece paticik ve mail.ultratv.net e bağlanabiliyorum.

575 00 75 sürekli meşgul. nedie durum bilgisi olan var mı?[signature][hline]Chucky
Belgarionn Riva the Cabby of the HUN
Atillabey the Polearmsman of the HUN
Dantess the Infiltrator of the HUN
Polga the Sorceress of the HUN
Allegria the Skald of Tough Luck
Sosyal ağlarda paylaş

lol ben de bi tek bende oluyor sanıyordum, zonealarm sapıttı sanıyordum

geçen hafta da olmuştu benzeri, daha önce de oldu

erenköy de oturuyorum ve utv yim, sabah 04:45 sularında net gitti, az önce geldi.

hmmz bişeler yapmak lazım madem bana has bi sorun değil..[signature][hline]Fıleşşh off follınn encılsss
Sosyal ağlarda paylaş

yeter abi bu nedir, kendimi dağ başında yaşıyor hissettirdiler medeniyetin göbeğinde..

dün mü ne gitti işte.. aradım klasik yok modemini şunu bunu kontrol et, daha aramadan yaptık o işleri, deneyim tabii..nafile.
yarın bi daha arayıp adam yollattıracaktım babacum un tavsiyesi üzerine, kendisine bugün gelmişler, hatta sorun varmış mı neymiş..

neyse ki açıldı bi 35-40 dakika önce kendiliğinden ancak baya bi yavaş, ızdırap gibi.

kesilmesin abi.ayıp.hayatım aksıyor resmen.[signature][hline]It seems funny to me
How fucked things can be
Everytime I get ahead
I feel more dead
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Bostancı'da oturuyorum. Benimkinde sorun yok; fakat İdealtepe'de oturan arkadaşım şikayetçi zırt pırt gidiyor diyor..[signature][hline]Albert Einstein 1912 yılında demiş ki:
"İki şey sonsuzdur, insanoğlunun aptallığı ve evren. Fakat ikincisinden o kadar emin değilim..."

Albert Einstein (1879-1955)
Sosyal ağlarda paylaş

Telefonla arayıp haber veriyorlar genelde gelmeden önce. 1 saat sonra orada oluruz gibi. Bende de felaket bir yavaşlık var ama nedeni Türk Telekom'un proxy olayı. Çoğu siteye erişemiyorum v.s.

not: Bu işe bir çözüm bulmuş olan varsa bizi de aydınlatırsa sevinirim.[signature][hline]They feed on the living to stay undead.
Sosyal ağlarda paylaş

aman 575 00 75'i aramayın. Bir ev çıkıyor artık.
Ben nette sorun var diye 30 dakka çaldırdım telefonu.
Bi kadın açtı, ben direk söze girdim:

"Ya dünden beri bağlantımda sorun var neden acaba?"
"BEYFENDİ BURASI EV"
"Ev mi? ha? ne?"
ÇAT[signature][hline]LathspeLL
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...