Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Plated Leather Set

Bogachan

Öne çıkan mesajlar

1.5milyondan pahali oldugunu zannetmiyorum
4+ str -1 con konusu ise charinin ne olduguna bagli archermisin, dagger usermisin vs
ben thecayi tercih ettim cunku archerlar daha fazla solo yapiyor ve pdef onemli oluyor ama dd isen ve devamli party yapiyorsan plated daha yararli olabilir.
plated leather boots lionna da suan 150k civarinda diger partlarini goremedim cok az kullanan insan var
Sosyal ağlarda paylaş

Abi P.Def solo da onemli demissin ama ben sana katilmiorum.Su an Benimde bi Silver Ranger Karakterim war ve plated leather set giyiyorum.Ha neden diye sorucaksin.Simdiye kadar 1 kere bile manam Bitmemisken HP den dolayi oturmadim.MP herzaman once bitiyo sonucta kite ediosun bilmemne Melee dovusen bi adam kadar Hit almiosun.Dolayisiyla Atak senin icin daha onemli.Belki de 2 Atis Daha once olduruceksin mobunu +4 Str nin werdii P.Atk ile.Su an bana 21 P.Atk verio ve gercekten Farkedio.Saygilar.Ha bu arada seni sewiorum CELLAT :P.Server Gitmeseydi Akicaktim Ortama ama :P[signature][hline]Fity Silver Ranger
Fiti 30 Scavenger (Cok Cilgin Tanklarim :P)
Sosyal ağlarda paylaş

ehehe ben sabah tan açtım makineyi akşam a ne patch kaldı ne bişi :) paşa paşa oyunuma baktım :) bu arada fiti yav bu klan lideri çıkmazmı dv den ya yaşlanıp çoluğa çocuğa karışcaz bu adam gelene kadar :)ne oyunbaz adammış bu ya bi ara veremedi oyuna :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...