Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Köpeğimi Vermek Zorundayım-dogo argentino-

odys1

Öne çıkan mesajlar

Şehir dışında üniversite okuyorum maddi sıkıntı çekiyorum. Aynı zamanda köpeğe ayıracak pek vaktim yok. Bu yüzden ona benden daha iyi bakacak birilerini arıyorum. 7 Aylık tamamen saf bir dogo argentino. sağırdır. El komutlarına alışık oturu, kalkı, bekleyi biliyor. Evde yalnız kalmaya alışık. Çok çabuk uyum sağlayan bir köpek. Benim gibi öğrenciler aramasın beni vermeyi düşünmüyorum bir öğrenciye. Gerçekten ciddi düşünenler iletişime geçsin. Ve köpeği arada kontrol etmek istiyorum bunun gibi bir kaç şartım daha var. Ararsanız daha detaylı konuşabiliriz. Ben eskişehirdeyim. istanbula ankaraya da verebilirim.

no:0537 325 07 53
Sosyal ağlarda paylaş

Abi cok dogru, yanlissiz adamlarmissiniz gibi gelip burda bay dogruyu oynamanin alemi yok. Adamin tavri kotu olsa istedigin kadar saldir. Bir nevi haketmistir der gecerim ama gayet guzel sekilde anlatmis derdini. Kopege yazik olacak ilgilenemiyorum demis, iyi bakabilecek birini aramis. Parayla da satmak istemiyor. Ustelik egitimli kopek, yazik olmasin diyor.

Derdini boyle anlatana, fikri zikri bu olana kurban olun bence.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Abi cok dogru, yanlissiz adamlarmissiniz gibi gelip burda bay dogruyu oynamanin alemi yok. Adamin tavri kotu olsa istedigin kadar saldir. Bir nevi haketmistir der gecerim ama gayet guzel sekilde anlatmis derdini. Kopege yazik olacak ilgilenemiyorum demis, iyi bakabilecek birini aramis. Parayla da satmak istemiyor. Ustelik egitimli kopek, yazik olmasin diyor.

Derdini boyle anlatana, fikri zikri bu olana kurban olun bence.
Sosyal ağlarda paylaş

adamın uslubuna birşey diyen yok ki ztn.umarım daha iyi sahip bulur dedik.

hepimizin hataları olmasıyla ne alakası var anlamadım.aga gidip kocaman eşşek kadar köpek alıyorsun göz göre göre.vaktin ve paran olmadıgını bile bile.

köpek bakmanın zor oldugunu bile bile.cep telefonu değilki bukullanamadım satıyorum diyesin

köpekler duygusal hayvanlar sahip degiştirmekten mutlu olduklarını sanmıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Adamin durumunu bilmeden konusuyorsun. Mesela 7 ay once zengindim ben su anda degilim. Ya da 7 ay once fakirdim su anda degilim. 7 ay once evimde calisiyordum, simdi Istanbul'un diger ucuna gidip geliyorum.

Haliyle bosuna yukleniyorsunuz. Kaldi ki hata yapmis bile olsa gayet farkinda, duzeltmeye calisiyor. Tavrindan belli. Bunun icin diyorum super dogru, hic hatasiz adamlarmissiniz gibi yukleniyorsunuz diye.
Sosyal ağlarda paylaş

herhalde bu duruma en güzel örnek kendimi verebilirim.köpeğimi aldıgımda durumuuz çok iyiydi.fakat köpeğim son senelerini ölmeden önce biz ne yersen onu yiyerek geçirdi.gidip ona buna barınaga bırakabilirdik

ekmeği sütle ıslatıp falan besliyorduk

adam ögrenciymiş şehir dışında yaşıyormuş.bence en baştan durumu çok iyi değildi.sıkılmıyım falan diye aldı herhalde
Sosyal ağlarda paylaş

Adam gayet düzgünce anlatmış derdini.Biz de tanıdıgımız birinden golden aldık 1.5 yasında.Biz almasak sokaga bırakıcaktı.Sıcak bi yuva ve yemek sagladıktan sonra gayet kopek herkesi sahiplenebilir biraz ilgi göstermek yeterli.Bu kadar büyütmeye gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

herhalde bu duruma en güzel örnek kendimi verebilirim.köpeğimi aldıgımda durumuuz çok iyiydi.fakat köpeğim son senelerini ölmeden önce biz ne yersen onu yiyerek geçirdi.gidip ona buna barınaga bırakabilirdik

ekmeği sütle ıslatıp falan besliyorduk

adam ögrenciymiş şehir dışında yaşıyormuş.bence en baştan durumu çok iyi değildi.sıkılmıyım falan diye aldı herhalde

Eleman da barinaga verebilir(di). Ama onun yerine duzgun birine gitmesini istiyor.

Kusur bulacak olduktan sonra bulmasi kolay. Olayin neresinden baktigina bagli.
Sosyal ağlarda paylaş

abi şuan savundugunuz şey maksat antilik olsun

adam dunya iyisi de olsa melekte olsa uslubu süperde olsa sabaha kadar tartışsak adam hatalı

herkes hata yapara bağlanıcak bi tarafıda yok.ha köpek almışın ha gidip cocuk dogurmuşun yada evlat edinmişin .aynı şey.

köpeğin ona buna verilebiliyor olması tek fark.
Sosyal ağlarda paylaş

E tamam o zaman. Yasadigi sehir belli, telefon belli. Yakinda olanlar ilgileniversin. Once dayak atin bir guzel, sonra kopek gibi baglayip gezdirin.

Anca boyle bir seyden sonra akillandi dersiniz heralde. Su yazdiklariniza gore baska bir sey tatmin etmez sizi.
Sosyal ağlarda paylaş

paticikle adam asmacada bugün.

yahu adam gayet anlamış işte bakamayacağını, elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor. sahiplendirmek istiyoru eğittim diyor. para istediğide yok güzelim hayvana. sen daha iyi bakabiliyosan eyvallah git bak. neyin kavgasını veriyosun red?
Sosyal ağlarda paylaş

dandik bir filme kötü diyince o zaman sen daha iyisi yapçı kafasındaki arkadaşta gelmiş kadro tamamlandı.

ben ztn 15 sene köpek baktım.suan bakabilceğimi bilsem düşünmeden tekrar alırım.

mesela suan ben gidip köpek alsam.bu arkadaşın yapmış oldugu hatayı yaparım.

gayet saçma bir hareket olurdu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...