Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hayvan almak istiyorumda..

uncla

Öne çıkan mesajlar

said:
PinkTelya, 20 Eylül 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
en iisi kopek alın...çok tatlılar...

kaç senedir köpek istiyorumda apartman + evde olmuyorum ders vs,bakacak kimse yok alamıyorum istemez miyim bi goldenretriever'ım olsun :([signature][hline]sert kal,taviz verme!

[Bu mesaj uncla tarafından 20 Eylül 2004 21:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PinkTelya, 20 Eylül 2004 21:25 tarihinde demiş ki:
tamam evde olmadığın zaman bize bırak kopeği...benim kopecikle arkadaş arkadaş takılırlar...dişi al alırsan...benimki erkekkkkkkkkk :)

ahua hayatta dişi almam,erkek erkeğe değişik fantaziler denerler ısfdsşif :D[signature][hline]sert kal,taviz verme!
Sosyal ağlarda paylaş

Bulgaristandamı ne erkek erkege ...... yapmışlar biri hamile kalıp dogurmuş bu dogru yani onuda sölim atan yok :) hormanları falan değişik köpegin dogurabiliyomuş dogumdan kısa süre sonra eski haline dönüyomuş gene böle olmasında

Bu arada valla benim farem ısırmıyodu ama bol bol kafesinden kaçıyodu hayvansıkılıoo napsın :)

Iguana küçükleri 50$ büyükleri 100$ cık eminönündeki hayvan pazarında geçen sormuştum ama sıkıcı hayvanlar öle duruyolar
Gezici bişiler al bi ara tavşan sincap karışımı bi hayvan satılıyodu at gibi koşuyodu :) ondan al unuttum ismini şimdi[signature][hline]:))) !!!
........................
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Patik, 20 Eylül 2004 23:56 tarihinde demiş ki:
said:
uncla, 20 Eylül 2004 20:04 tarihinde demiş ki:
ya akvaryum fiyatı sordum bugün şöyle güzel bi dizayn akvaryumun içine balık hariç herşeyiyle 370 ml nası paradır bu böyle :(

en guzelı gıt akvaryumu camcıda yaptır. hazır akvaryumlar kazık

onuda harbi düşünüyorum sorduğum akvaryum 80'lik 155 milyon :([signature][hline]sert kal,taviz verme!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
uncla, 18 Eylül 2004 02:05 tarihinde demiş ki:
Harbi iguana olabilir,vallahi iyi hatırlattın harbiden çok karizma hayvan bak bu olabilir ciddi ciddi,fikrim değişti bi anda :D

uheuah 200 dolar mı kalsın hehe .. makinaya yeni bişiler alırım daha makbule geçer :-D[signature][hline]Come with me my friend, come and see the end..
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler topicleri tam okumadım ama

Camcıda akvaryum yaptırılmaz kenarlıkları falan olmuyor ve eriyorlar silikonlarından üstelik çok fiyat isterler:)

Birde akvaryum motorları en son aldığımda 16 milyon kumlar 2 3 milyon (oha orc kum 20 milyon olurmu) içindeki süsler tanesi 2 3 milyon böyle taş maş renkli kum önermem ve taşlı kum almanıda önermem renkliler doğal diil taşlılarıda balıklar yutmaya çalışıyor:D

Küçük kör köpekbalıkları var parmak kadar onlardan al en dayanıklı hayvan o[signature][hline]yas
Sosyal ağlarda paylaş

Ben kedi besliyorum bi ara sayıları altıya kadar çıktı hiçbir sorun çıkartmadılar.Oldukça temizler köpeklerdeki koku olayı yok sana sadece haftada bir kumunu değiştirmek düşüyor.Tatile gittim bir hafta bizimkini beş yawrusuyla yalnız bıraktım bol mama bol su bırakmıştım birazda musluğu açık bıraktım geldiğimde turp gibilerdi.:)

Kedilerin sevilmeyen bir özelliği varsa kendilerini o evin sahibi olarak görürler senide uşağı...Her zaman senden ilgi beklerler hep senin oturduğun yeri sahiplenirler söylediklerinin hep tersini yaparlar sadece o istediği zaman onu sevebilirsin.Tabi ben bunları onların ileri kişilik seviyelerine veriyorum... :)

Bence kedi veya köpek al diğerleri pek akıllı olmuyor.Köpekte pek temiz olmuyor.Sakın balık alma iki piranam vardı biri birinin gözünü yedi diğeride onun sırtını ısırdı ikiside öldü bir günde.[signature][hline]www.overtuned.com

Overtuned Modification Club
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ahmet273, 27 Eylül 2004 20:35 tarihinde demiş ki:
Ben kedi besliyorum bi ara sayıları altıya kadar çıktı hiçbir sorun çıkartmadılar.Oldukça temizler köpeklerdeki koku olayı yok sana sadece haftada bir kumunu değiştirmek düşüyor.Tatile gittim bir hafta bizimkini beş yawrusuyla yalnız bıraktım bol mama bol su bırakmıştım birazda musluğu açık bıraktım geldiğimde turp gibilerdi.:)

Kedilerin sevilmeyen bir özelliği varsa kendilerini o evin sahibi olarak görürler senide uşağı...Her zaman senden ilgi beklerler hep senin oturduğun yeri sahiplenirler söylediklerinin hep tersini yaparlar sadece o istediği zaman onu sevebilirsin.Tabi ben bunları onların ileri kişilik seviyelerine veriyorum... :)

Bence kedi veya köpek al diğerleri pek akıllı olmuyor.Köpekte pek temiz olmuyor.Sakın balık alma iki piranam vardı biri birinin gözünü yedi diğeride onun sırtını ısırdı ikiside öldü bir günde.

köpek hastası bi adamım,kedide hiç sevmem bahsettiğin özelliklerinden dolayı ah bi golden retriever alabilsem veya boxer ahhh nasıl istiyorum varya inşallah birgün alıcam..[signature][hline]sert kal,taviz verme!
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu arada uzun lafın kısası ne yazıkki şimdi köpek alamıyorum bari onun yerine maliyeti ucuz bakımı kolay şöyle istediğim zaman elime alıp sevebileceğim bi hayvan arıyorum örnek:tavşan,bayılıyorum tavşanlara ama çabuk ölüyolar üzülüyorum çok..[signature][hline]sert kal,taviz verme!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chemical, 27 Eylül 2004 18:37 tarihinde demiş ki:
Beyler topicleri tam okumadım ama

Camcıda akvaryum yaptırılmaz kenarlıkları falan olmuyor ve eriyorlar silikonlarından üstelik çok fiyat isterler:)

Birde akvaryum motorları en son aldığımda 16 milyon kumlar 2 3 milyon (oha orc kum 20 milyon olurmu) içindeki süsler tanesi 2 3 milyon böyle taş maş renkli kum önermem ve taşlı kum almanıda önermem renkliler doğal diil taşlılarıda balıklar yutmaya çalışıyor:D

Küçük kör köpekbalıkları var parmak kadar onlardan al en dayanıklı hayvan o

6 senedır sorunsuz kullanıyorum. Ustelık yaptırdıgım akvaryum pıyasa degerının cok ama cok altındaydı.Isı bılen adama gıdeceksın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...