Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Üniversitelerin Websitesi Güvenlikleri

Gosser

Öne çıkan mesajlar

Açıkcası üzüldüm.

canım canım. döncem ben sana.

Mail attıgım yetkili arkadaşın frienfeed adresi.
http://friendfeed.com/birayi

dalga geçmiş resmen benimle :P
sağlık olsun, ben iyi yada kötü yardımcı olmak istedim fazlası degil.

Cankat beye ve Gülin hanıma teşekkürler duyarlılıklarından dolayı..

Haha ne güzel demiş ya, canım canım döncem ben sana diye :P Hangisi dediyse artık elleri dert görmesin sevindirdiler beni sebepsiz yere heralde paticik ahalinden birinin arkadaşı olması keyiflendirdi beni :)

F
Sosyal ağlarda paylaş

Loxias said:

ben olsam dersini vermiştim. dalga geçmiş resmen!

o halde iyi ki ben varmışım dsfk amacım kötü bir şey yapmak degil ama gel gör alay konusu olduk haha lan boğaziçi üniversitesi bile döndü teşekkürler hassasiyetiniz için dedi tavsiyeleriniz nelerdir diye sordu döndü hey allah :D eminim oranın bilgi işlem çalışanı twittera döncem ben sana yazmamıştır benim mailimi alıntılayıp :P
Sosyal ağlarda paylaş

"Eger yetkili sizseniz bu maile donmeniz onemle rica olunur."

Bu ne abi ? Su "onemle rica olunur" kisminin super gereksiz olmasini gectim adam sana niye donsun ? Amacin yardimci olmakmis, olmussun bitmis. Lazim olursa ne acigidir desin ya da sen pesin pesin su sekilde erisiliyor de.

Dahasi haber vermek ise amaciniz rektorluklere mail atin. Sitenizde soyle soyle bir guvenlik acigi var. Ilerde basinizi agritabilir, haber vermek istedik deyin gitsin.

Bu sekilde sacma sapan tiplerle muhatap olup ustune "YA AMA YARDIMCI OLCAKTIM KI BEN" tipinde mesajlar yazmayin. Baya baya ezik sorunlu tipler olarak gosteriyor sizi.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

"Eger yetkili sizseniz bu maile donmeniz onemle rica olunur."

Bu ne abi ? Su "onemle rica olunur" kisminin super gereksiz olmasini gectim adam sana niye donsun ? Amacin yardimci olmakmis, olmussun bitmis. Lazim olursa ne acigidir desin ya da sen pesin pesin su sekilde erisiliyor de.

Dahasi haber vermek ise amaciniz rektorluklere mail atin. Sitenizde soyle soyle bir guvenlik acigi var. Ilerde basinizi agritabilir, haber vermek istedik deyin gitsin.

Bu sekilde sacma sapan tiplerle muhatap olup ustune "YA AMA YARDIMCI OLCAKTIM KI BEN" tipinde mesajlar yazmayin. Baya baya ezik sorunlu tipler olarak gosteriyor sizi.

haklısında çogu sitenin webmaster email adresi yok, bende sitede buldugum rektörün yrdm doçun mailine attım öle saçma sapan bişiy sdlf of normalde şöle yazardım

açık var lan sitede kapatın şunları mikerler haa 2 dürüm ısmarlayın bide tarzında

azcık kasayım dedim bu çıktı dsjf
Sosyal ağlarda paylaş

valla yaptığı doğru adamın. gosserin diyorum yani.baktım da deli gibi bilgi vermişim okula hakikaten.

abi boun'dan kız bilgilerini çektiniz mi?
fotoları da var zaten. bi hatun var göremiyorum bak etrafta. bi geleyim. resimlerine bakar, facebooktan ilişki statüsünü kontrol eder ona göre yazarız. olmadı başka bi güzellik buluruz.

kapatılmadan çek de şu dataları iylik yap bi ;)
Sosyal ağlarda paylaş

sen o kadar siteye gir, bi sürü süper işlemyap. amerikan filmlerinden fırlamış gibin olaylarla gel.

sonra şu berbat espri ile sıfırla

olmadı gosser!

olmadı..

bunu düzeltmek için boun'lu kızların foto ve kişisel bilgilerini yarına kadar masamda istiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

zaten boundan mail geldi inanmadılar, bizim öle şeyler tutan veritabanımız yok hatta bizim veritabanımız yok gibilerinden sdjfkl

e madem peki inanmıyonuz dedim çarşaf çarşaf serdim veritabanını students tablosunu kolonlarını e tabi bakarken 3-5 tane hatuna göz gezdirdim fln diyomuşum :P

etik degil dasaa etik olsa bana bunun etik oldugunu inandırsan, gsm email yurt odasına kadar vereyim :P
Sosyal ağlarda paylaş

abi bizim turkiyede isler bole zaten,

mark gider, yurt databaseini hackler adam
gider milyarder olur,

bizimkiler, hackler, acik bulur soler,
bizimkiler tu kaka, yassag kardesim bizde olmaz ole seyler,
databseimiz bile yok!! WTF lan ??!

simitcilerin bile database i var nasi uninin databasei olmaz..

pehh
Sosyal ağlarda paylaş

Sölemiyim dedimde söliyim :D ama üni vermicem
adama bildirdim 2-3 mailleştik fln adam kapadı açıgı tmm şimdi yol al gibilerinden mail attı, saolun çok iyisiniz diye döndüm adama ahah ne herifler varya of

dasaacım sana bir kıyak yapıp boundan bişiyler ayarlayabiliriz sanırım :D

o degilde arkadaş aradı 1dk önce konuyu görmüş, lan mal mısın mailleri alsana 20k öğrenci mailine şu kadar para verirler fln dedi omg :( iyi paraydı parada yalnız :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...