Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elektrik ve Doğalgaza zam.

Nomak

Öne çıkan mesajlar

Ben olsam şunu sorardım. 10 senedir hükümettesiniz kanka, alternatif enerji patlaması yaşanırken dünyada sizin vizyonunuz neredeydi ?

Millet teknoloji yatırımı yaparken, nükleerleri kapatmanın yollarını ararken.

CO2 salımını azaltmak için hybrid arabalara yönelirken sizin aklınız nerenize kaçtı arkadaş diye sorardım.

Almanya 2050 ye kadar CO2 salımını azaltmak, enerji tasarrufu yapmak için en az 1 milyon hybrid arabayı sokaklara salmak istiyor mesela.

Bizimkilerde arabanın fiyatıyla uğraşıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

kaç tane ülke kapadı / kapıyor nükleer programını

ama biz 3. dünya ülkesi olduğumuz için yeni yeni geliyor bizlere terkedilen teknolojiler

into eternity diye belgesel var, açın izleyin, sadece finlandiyadan çıkan nükleer santral atıkları için 100.000 yıl dayanacak yeraltı silosu nasıl yapsak da ileride açmasalar diye kafa yoruyor adamlar.

TÜP PATLAYACAK DİYE TÜP TAGMAYACAGMIYIZ

elektrik ekonomisini teşvik edecek şeyler yerine artan tüketimi karşılamak daha KARLI çünkü, giydir zammı, al yandaş santralden elektriği, sat vatandaşa, ödesin keriz.

avrupalı 60w ve üstü ampülü yasakladı, çok diktacı statükocu oldukları için. aslında ergenekonun avrupa kolu ülkemiz iktidarının sembolü olan ampülü zihinlerden silmek istiyor!!! işte saklanan gerçek budur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...