Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yogun sigara dumanini temizleyecek aparat cihaz var midir ?

di

Öne çıkan mesajlar

Mum denmiş mum kendiside daha fazla duman ve kokuda bırakmazmı ortama, bu kokuyorum diye parfüm sıkıp kokuyu daha fazla koku ile öldürmeye benziyor (yıkanmak var iken).
bence sana en mantıklı çözüm duvar kenarında otuturyorsan, hatta sigara içenler ile senin olduğun yerde binanın dış cephesine/havalandırmasına bakan duvar var ise orayı deldirip fan koyun dumanı dışarı versin.
Sosyal ağlarda paylaş

odullusoru said:

di said:

Selamlar,

Ofiste 7-8 kisiyiz genelde ve sadece ben ve bizim genc elemanlardan biri sigara icmiyor. Iskence cekiyoruz resmen. Hava temizleyicilerin cok etkili olmadigini duydum okudum. Bu durumda onereceginiz bir seyler var midir ?

ahahahaha orada olup suratına duman üflemek lazımdı

Valla kimsin nesin dedikce lafi kiviran biri oldugundan, adim gibi eminimki karsimda olsan o dumani suratima uflemeyi gotun yemezdi. Hani forum ortami diye bol keseden sallamanin alemi yok. Efendi efendi otur yerinde.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

en iyisi vantilatör herhalde eğer tek derdin dumansa. ama kokudan kurtulmak zor baya. alt kattaki adam pencereden sarkıp sigara içse üst kattan kokusunu alıyorsun resmen öyle nalet bişey

Bir kac video izledim aslinda, boyle ofis tipi filtreleri alip dandik kare tip vantilatorun arkasina koyuyorlar, hava akimindan dolayi cat diye yapisiyor, bayagi da ise yariyor gibi ama sigara dumani toplayacak bir duzenek oldugundan cok supheliyim onun.

Bir de lanet ofiste oyle bir yerdeyimki, butun hava akimlarinin kesistigi yer masamdan geciyor lan. Her odanin dumanini kokluyorum boyle sanki dumanin sorumlusu muduru benmisim gibi. =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...