Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

örgetmenlik

saturn

Öne çıkan mesajlar

Geçen gazetede okudum. Tayyip sanırım shounen anime izlemiş, Japonların okul sonrası aktiviterini falan hayata geçireceklermiş. Okullar 11 ay açık olacaklarmış. Sadece ders işlenen bir mekan olmaktan çıkartılıyormuş. Yani sizin anlayacağınız...

180 gün yan gel yat, köt büyüt, üstüne maaş al devri sona erdi.
Okullar artık sabahçı-öğlencilikten tamamen çıkartılacak. Öğle arası ve ders bitimi sonrası aktivite sınıfları olacak. İlgili bölümler kurularak şu anda sadece isim olarak bulunan eğitsel kollar aktivitelere kavuşacak. Bunların her birinin başında da danışman öğretmen bulunacak. Demek oluyor ki benim dersim bitti, ohş yatış yok artık. Mesai biteseye kadar, o da 6-6:30 olacak herhalde aktiviteler sebebiyle, okulda bulunmak zorunda kalacaklar.

Keşke olsa. Sinir oluyorum öğretmenlere. Bir halt öğrettikleri yok, anca yatış, Kökten soruşturmaya alacaksın hepsini. Sınıftaki öğrencilerin bilgi seviyelerini ölçeceksin. Ona göre puan vereceksin. Yıl sonunda da punalamasına göre maaş seviyesini belirleyeceksin. Az puan alan öğretmenlere 1000 lira ver bak nasıl herkes kendine çeki düzen veriyor, eğitim sistemi nasıl düzeliyor. Beş para etmez %90'ı öğretmenlerin...

Umarım bir kaç ek düzenlemeyle bu yazdıklarımı da devreye sokarlar. %90'ı aldığı maaşın yarısını haketmiyor...
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Ya ben hala 170 gün çalışma ve 2k maaşta kaldım ya
Vay arkadaş

özel sektörde mühendis olucan da, 1 yıl bekliycen yıllık izin hakkı kazanmak için de, o da 15 gün olucak.

İşe giricen ortalama 1k ile de, bekleyeceksin yükselsin de...

2k değil 1.5 k öğretmenlikte polis gibi diğer memurlar gibi işten çıkınca iş bitti olayı yoktur

öğretmen evde bi ton iş yapar

öğretmenin evrak işi için ayrıca bir memur görevlendirilse yeridir.
Sosyal ağlarda paylaş

vaperon said:

Geçen gazetede okudum. Tayyip sanırım shounen anime izlemiş, Japonların okul sonrası aktiviterini falan hayata geçireceklermiş. Okullar 11 ay açık olacaklarmış. Sadece ders işlenen bir mekan olmaktan çıkartılıyormuş. Yani sizin anlayacağınız...

180 gün yan gel yat, köt büyüt, üstüne maaş al devri sona erdi.
Okullar artık sabahçı-öğlencilikten tamamen çıkartılacak. Öğle arası ve ders bitimi sonrası aktivite sınıfları olacak. İlgili bölümler kurularak şu anda sadece isim olarak bulunan eğitsel kollar aktivitelere kavuşacak. Bunların her birinin başında da danışman öğretmen bulunacak. Demek oluyor ki benim dersim bitti, ohş yatış yok artık. Mesai biteseye kadar, o da 6-6:30 olacak herhalde aktiviteler sebebiyle, okulda bulunmak zorunda kalacaklar.

Keşke olsa. Sinir oluyorum öğretmenlere. Bir halt öğrettikleri yok, anca yatış, Kökten soruşturmaya alacaksın hepsini. Sınıftaki öğrencilerin bilgi seviyelerini ölçeceksin. Ona göre puan vereceksin. Yıl sonunda da punalamasına göre maaş seviyesini belirleyeceksin. Az puan alan öğretmenlere 1000 lira ver bak nasıl herkes kendine çeki düzen veriyor, eğitim sistemi nasıl düzeliyor. Beş para etmez %90'ı öğretmenlerin...

Umarım bir kaç ek düzenlemeyle bu yazdıklarımı da devreye sokarlar. %90'ı aldığı maaşın yarısını haketmiyor...

lan naptın ben de evlenmek icin orgetmen arıyodum meh
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler örtmen eş bulmak isteyen varsa uygun fiyata u.ü eğitim fakültesine tur düzenleyebilirim.

Ama yeteneğinizi de konuşturacaksınız.

Ama şöyle diyim, ben bazen gidiyorum işte kız arkadaşımı derse bırakma bahanesiyle falan.

Aman tanrım neler dolaşıyo etrafta abi bi görseniz.

iibf halt etmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...