Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyun modu siteleri(yardım)

Grom

Öne çıkan mesajlar

Downloadları yarısında bozulmayan ve çoğu oyunun kaliteli modlarının bulunduğu bir site biliyor musunuz? (fileplanet veya bu tip sitelerin olduğu yerler olmasın çünkü buralardan kayıtlı kullanıcı olmama rağmen bir şey yükleyemiyorum)[signature][hline]It Is A Good Day To Die
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm. Aslında ben fileplanet den hiç download yapamıyorum. Download a basıyorum yeni bir pencere açılıyor bir önceki sayfanın aynısı geliyor. Gene basıyorum gene aynısı geliyor(bu arada firewall açık değil ama norton un bütün koruma prog.ları açık). Bir de fileplanet gibi sitelerden yükleme yapmak için üyeliği genişletmek mi ne gerekiyor sanırım. O da paralı tabii ki[signature][hline]It Is A Good Day To Die
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.fileplanet.com bilmiyorum deme dayak atacam valla dünyadaki en büyük download gaming vs sitesidir, herşeyin downloadı çıktığı ilk dakikada buraya gelir nede olsa gamespy'ın download merkezi dünyadaki en büyük gaming community'nin download merkezi nası olur anla... ücretsiz üyelikle download yapabilirsin hız farkı falanda yok ama mesela yepyeni ve bomba gibi dosya var herkes download serverlara doluşuyo ozaman download sırası sana gelene kadar 0 ile 40 dakka arası genellikle değişkenli sayı oluyor mesela medal of honor pacific assault demosunda 20 dakka falan beklemiştim yani ekstradan 20 dakka falan oluyor... ayrıca www.filefront.com da aynı işi görebilir burda üyelik gerekmiyor buradada birçok mod var... ben sana popüler oyunların dosya sitelerini yazayım en güzellerinden...
www.mohfiles.com ---medal of honor sitesi
www.codfiles.com ---call of duty sitesi
www.bf1942files.com ---battlefield sitesi
www.de2files.com ---deus ex 1 ve 2 sitesi
www.jk2files.com ---jedi knight serileri sitesi
www.bfvfiles.com ---battlefield vietnam sitesi
www.ut2004files.com ---unreal tournament serileri sitesi
www.rtcwfiles.com ---wolfenstein sitesi
www.warcraftiiifiles.com ---warcraft sitesi
www.d3files.com ---doom3 sitesi
www.farcryfiles.com ---farcry sitesi

gerekirse söyle daha eklemeler yaparım hem başka arkadaşlara da yararı olur[signature][hline]ATI Radeon 9800XT 256DDR Ekrankartı
Kingston 2x512 DDr400 PC3200 ram
Intel P4 3.0ghz 800fsb cpu
ASUS P4C800 Mainboard
Coolermaster 2003 Darkhardware ödüllü Wavemaster o/c kasası
Vantec PCI Slot VGA Cooler
Thermaltake Chipset cooler
Vantec 80MM Stealth Fan
Zalman CNPS-7000A Stealth CPU Fan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...