Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

izmirdekiler help

kozalak

Öne çıkan mesajlar

fuarın zaten basmane meydanında kapısı var. basmane meydanı da otobüs firmalarının yazanelerinin falan olduğu yer.

otogardan inince servisle basmaneye gidicem diyceksin, meydanda inince fuar karşında zaten. otogar basmane arası da 20 dakika falan.

yine dönüşte de 1 de açık diye biliyorum ama biletin vs hazırsa servisler gene basmaneden fuarın ordan kalkıcak. binip servis otogara go.

izmir güzel yer servisler falan :D
Sosyal ağlarda paylaş

kozalak said:

haftasonu dugune gidicem izmire.otogardan fuara nasil giderim metro falan var mi, fuar-otogar arasi uzak mi?ya da otobus firmalarinin servis uygulamasi var mi?

muhtemelen de gece geri donucem 1 gibi falan. o saatlerde fuardan otogara nasil ulasirim?

bi yardim edin

şöle bir opsiyonun da var otogarın içerisinde belediye otobusu durakları mevcut 250/168 olması gerek (250 den eminim) bunlar fuarın kapısının önünden gecen otobusler şöföre lozan da beni indirirmisin dersin olur biter.

Marlo yazmıs görmemişim :)
Sosyal ağlarda paylaş

nomsaR said:

fuarın zaten basmane meydanında kapısı var. basmane meydanı da otobüs firmalarının yazanelerinin falan olduğu yer.

otogardan inince servisle basmaneye gidicem diyceksin, meydanda inince fuar karşında zaten. otogar basmane arası da 20 dakika falan.

yine dönüşte de 1 de açık diye biliyorum ama biletin vs hazırsa servisler gene basmaneden fuarın ordan kalkıcak. binip servis otogara go.

izmir güzel yer servisler falan :D

+1
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam maddi durumun kötü değilse 50 lirayı gözden çıkar nerden olursan ol garaja gidersin taksi vasıtasıyla. Ama illa servis olsun diyorsan seni basmanede indirdikleri yerden 7-24 servis kalkıyor garaja biletinde servis saati yazıyor zaten indiğin zaman yazıhaneye girer yine sorarsın kesin servis saatini sıkıntı yaşamazsın. Eğer çok sıkıntı olacaksa alır götürürüz seni garaja sorun değil yani 10 dakikalık yol.
Sosyal ağlarda paylaş

Kahvaltı olayına gelince, site diye bir yer var oranın poğaçaları falan sabah taze oluyor hizmet bekleme o mekandan ama yiyecekleri fena değil. İndiğin yerden deniz tarafına doğru yardır, en sonda borsa var onun karşı çaprazında site var. Diğer yandan ayaküstü bir sürü boyozcu, poğaçacı var al onlardan bide büfeden ayran al tamam mis gibi :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...