Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mesleğinizden memnun musunuz?

cetintas

Öne çıkan mesajlar

mağazacıyım abi! 6 senedir o mağaza senin bu mağazabenim dolaşıyorum tekstilde çalıştım.spor da çalıştım, şimdi mobilyadayım aslında ilk mobilya ile istikbal de başlamıştım zaten ama gel görki çok dandik bir meslek magazacılık:( heleki bir AVM de çalışıyorsan. gece 10 da işten çıkılırmı? evli isen çoluk çocuk var ise nasıl göreceksin yüzlerini hanım yatar sen işten gelirsin o sabah işe gider ,sen yatıyor olursun vs.. çok şükür ben 8 en geç çıkıyorum ama izmirde agorada çalıştıgım bir dönemde gece 12 de avm kapanıpta işten çıktıgımı hatırlıyorum.

meslegimi sevmiyorum ,memnun degilim çok beyaz yakalı oluyor sinirlerim bozuluyor ! ha olaki kendi iş yerimi açarım ozaman severim bu işi.
Sosyal ağlarda paylaş

şirkete uyum süreci dahilinde eğitim yarın bitiyor pazartesi iş başı. "uzman" sıfatı altında yönetici adayı olarak alındığımızdan bizden epey ümitliler ve daha da eğitime göndereceklermiş her yerimiz eğitim olacakmış ahasf..

zaten okuduğum bölümle alakalı olarak finans üzerine çalışacağım işin kendisi sıkıcı olsa da çalışma arkadaşlarım iyi

evet, mesleğimden memnunum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...